Zavrieť

Porady

sviečky v aute

Ahojte, chcem sa opýtať podľa čoho sa kupujú zapaľovacie sviečky do motora. Diky
Usporiadat
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Predavačovi povieš do čoho ich potrebuješ a on vyberie podľa katalógu. Treba vedieť model auta, obsah motora rok a mesiac výroby ak bola nejaká zmena.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
euro-peter Pozri príspevok
Ahojte, chcem sa opýtať podľa čoho sa kupujú zapaľovacie sviečky do motora. Diky
...najlepšie je predsa pozrieť sa do manuálu ....či ...?

...poprípade , ak došlo k tzv. kúpe od ruky , kde povedzme tento návod chýba ....šak zadám do googla auto a niet čo riešiť ...či...?
0 0
euro-peter euro-peter

euro-peter je offline (nepripojený) euro-peter

Auto je nové, ale v manuály nieje, aj google zlyhal. Je to bežné, že odíde sviečka po 14000km?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

euro-peter Pozri príspevok
Auto je nové, ale v manuály nieje, aj google zlyhal. Je to bežné, že odíde sviečka po 14000km?
záruka? ako vieš že sú to sviečky?
0 0
euro-peter euro-peter

euro-peter je offline (nepripojený) euro-peter

Záruka skončila, ako viem? ide na 3 valce.
0 0
peterkos2 peterkos2

peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

Ak ide na 3 valce,nemusí to byť sviečka,ale aj kábel k sviečke-treba vyhodiť a skúšať.O aké auto sa jedná?
0 0
euro-peter euro-peter

euro-peter je offline (nepripojený) euro-peter

C3 firio
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Sviecky vydrzia aj ovela menej, zalezi na kvalite materialu na svieckach, kvalite benzinu.......a staci sa pozriet na vyrobcov sviecok, napriklad PAL - BRISK, je tam konfigurator vyberu podla typu aut...
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Ale je potrebne uviest objem motora, rok vyroby a presny typ automobilu a aj motora.......

http://www.brisk.cz/catalog.php?cat=1
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Sú aj slovenské stranky na distribúciu auto materialov.
A inak, pre zakladatela temy. Skus tie najdrahsie a najvychvalovanejšie sviečky: http://www.tuning.cz/a104:iridium-power/
0 0
euro-peter euro-peter

euro-peter je offline (nepripojený) euro-peter

A to sú aké napr.?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Lujza, no ty si iný motorista!
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A pribalia mi k tym sviečkam aj tu prsnatu kočenu?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tú prsaticu, určite!!!inak ja som teraz kupovala žhaviče moj mechanik nahlásil, že zn. NGK,ale asi ich ani netreba meniť, to len ja som bola zase prudká, ale boli za 10e kus, no nekúp
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

TU vyberieš podľa typu auta.
1 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Najistejšie by bolo sviečky vymontovať, skontrolovať a až potom podľa nich kúpiť nové. Je totiž možné, že bez špeciálneho náradia tie sviečky ani nevyšrobuješ. Takže kupovať ich popredu by bolo zbytočné.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
dad111 Pozri príspevok
Najistejšie by bolo sviečky vymontovať, skontrolovať a až potom podľa nich kúpiť nové. Je totiž možné, že bez špeciálneho náradia tie sviečky ani nevyšrobuješ. Takže kupovať ich popredu by bolo zbytočné.
Hlavne treba dať pozor, aby sa nepolamali vodiče od cievky, potom NEPOPLIETLI, su nezamenitelne. A ešte prv, než sa začne praca, treba to tam vyčistiť. V pripade, že niečo spadne - nejaky bordelik do priestoru valca, tak je na problem zarobene.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať