Zavrieť

Porady

Spustenie modemu D -Link 2641R

mam internet od orangu dsl dostal som od nich aj ich modem tp - link ale zaroven by som chcel spustit aj d- link do druhej izby ale neviem ho spustit idem podla navodu cez net nevie niekto poradit ukazuje mi okienko na to heslo co pita a nepusti ma dalej davam ho a aj tak nejde
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    chcem si dat do svojej izby lebo ten od orangu je vo votrovej izbe a zvykne ho vypinat naschval niekedy a tak som si natiahol len kabel no pluas mam ten modem len ho potrebujem spojazdnit

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    tak toto ti nepojde
    telefonna linka konci v tplinku a kedje vypnuty tak sa k internetu nedostanes uz nijakym sposobom

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    mas v izbe linku? ako? to si ju rozbocil pred tym tplinkom?
    teoreticky mozu ale fungovat bude iba jeden, ten ktory sa pripoji skor

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    2 modemy podla mna nemozu byt zapojene naraz.
    Ak chces aby bol tvoj modem zapojeny ako hlavny (predpokladam, ze tu bielu krabicku nemyslis spliter, ale klasicku zasuvku RJ11) tak linku od providera si potiahni do svojeho modemu. Z neho potom potahni utp kabej (to je z toho vacsieho konektora RJ45) otcovy.
    Predpokladam, ze ty modem nevypinas, takze otcovy pojde stale, ked si zapne svoj router.
    Je aj taka moznost ako uvazujes ty, ze ak otec bude mat zapnuty router, tak ti net funguje, ale ak ho vypne, tak stratis konektivitu. Potom budes musiet zapojit linku do svojho modemu, upravit nastavenia a potom sa mozes pripojit, ale to je ako na hlavu postavene.
    Cize odporucam pouzit tvoj router ako hlavny a hotovo

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    s.r.o. Pozri príspevok
    ten link co si sem dal nefunguje nikomu, len tym co maju taky router ako ty. Radsej urob printscreen

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.