Zavrieť

Porady

MILUPA

Môžete mi niekto pomôcť???
Hladám produkt MILUPA PREGOMIN. Je to dojčenecká výživa od 0 mesiacov. Poznáte ju niekto? Na webe som hladala, nikde nič som nenašla. V Maďarsku sa to dá kúpiť, ale chcela by som nájsť aj u nás nejakého predajcu.
Za pomoc vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    u.erika Pozri príspevok
    Môžete mi niekto pomôcť???
    Hladám produkt MILUPA PREGOMIN. Je to dojčenecká výživa od 0 mesiacov. Poznáte ju niekto? Na webe som hladala, nikde nič som nenašla. V Maďarsku sa to dá kúpiť, ale chcela by som nájsť aj u nás nejakého predajcu.
    Za pomoc vopred ďakujem
    U nás to nezoženieš. Totižto licenciu na tieto mlieka má v Hu firma Milumil, ktorá vyrába sušené mlieka značky Milupa. U nás túto radu detských sušených mliek vyrába (tuším firma) Nutricia pod názvom Nutrilon.

    V Rakúsku sa zase tie mlieka volajú Aptamil. Ide vždy o ten istý výrobok, len licenciu na distribúciu má vždy iná firma a preto sa predáva pod iným obchodným názvom.

    Rada produktov sa môže v jednotlivých krajinách líšiť (napr. v HU nemajú Milupu AR2 - iba Milupu AR od 0 mesiacov, u nás existuje aj Nutrilon AR1 aj AR2), preto u nás nehľadaj ten výrobok pod tým istým názvom. Pozri si radu výrobkov Nutrilon a podľa ťažkostí nájdeš názov slovenského ekvivalentu toho Pregominu.

    Myslím, že ekvivalentom pre ten Pregomin je Nutrilon Allergy Digestive Care (keď som porovnal, pre ktoré skupiny ťažkostí sú tie mlieka určené).

    Inak celú radu mliek Nutirlon nájdeš tu:

    http://www.nutrilon.sk/sk/nase-produkty/.

    Podľa mojich skúseností tieto dojčenské mlieka vychádzajú lacnejšie v HU.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Chobot Pozri príspevok
    U nás to nezoženieš. Totižto licenciu na tieto mlieka má v Hu firma Milumil, ktorá vyrába sušené mlieka značky Milupa. U nás túto radu detských sušených mliek vyrába (tuším firma) Nutricia pod názvom Nutrilon.

    V Rakúsku sa zase tie mlieka volajú Aptamil. Ide vždy o ten istý výrobok, len licenciu na distribúciu má vždy iná firma a preto sa predáva pod iným obchodným názvom.

    Rada produktov sa môže v jednotlivých krajinách líšiť (napr. v HU nemajú Milupu AR2 - iba Milupu AR od 0 mesiacov, u nás existuje aj Nutrilon AR1 aj AR2), preto u nás nehľadaj ten výrobok pod tým istým názvom. Pozri si radu výrobkov Nutrilon a podľa ťažkostí nájdeš názov slovenského ekvivalentu toho Pregominu.

    Myslím, že ekvivalentom pre ten Pregomin je Nutrilon Allergy Digestive Care (keď som porovnal, pre ktoré skupiny ťažkostí sú tie mlieka určené).

    Inak celú radu mliek Nutirlon nájdeš tu:

    http://www.nutrilon.sk/sk/nase-produkty/.

    Podľa mojich skúseností tieto dojčenské mlieka vychádzajú lacnejšie v HU.
    Úplne súhlasím a ešte dodám že v Maďarsku vychádzjú lacnejšie aj jedla a čaje od. f. HIPP
    Nutrilon je to iste ako v Maďarsku Milupa a v Polsku Bebilon.

    u.erika je offline (nepripojený) u.erika

    matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
    Ďakujem Vám všetkým za ochotu, budeme chodiť do HU.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    ospravedlňujem sa... teraz budem hoooooodne . Pri čítaní tejto témy, som si spomenula, že sme mali Sunar na lekársky predpis

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nika Pozri príspevok
    ospravedlňujem sa... teraz budem hoooooodne . Pri čítaní tejto témy, som si spomenula, že sme mali Sunar na lekársky predpis
    To už dááávno neplatí.

    AJ teraz existujú dojčenské mlieka na predpis, ale len tie, ktoré sú na určité zdravotné problémy, napr. ak je dieťa alergické, tak lekár môže predpísať napr. Nutrillon AR (anti allerg). V takom prípade pacient zaplatí nie plnú cenu mlieka, ale časť hradí poisťovňa. ALe obyčajné detské mlieka sa už nepredpisujú.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Zuziana Pozri príspevok
    Asi pred 24 rokmi bola Milupa dostupná aj na Slovensku - kaše, čaje...
    Veruže na Milupe vyrastal aj náš najstarší, a priznám sa, že aj my s manželom sme si vtedy na kašičke občas pochutnali .

    u.erika je offline (nepripojený) u.erika

    matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
    pivko Pozri príspevok
    Úplne súhlasím a ešte dodám že v Maďarsku vychádzjú lacnejšie aj jedla a čaje od. f. HIPP
    Nutrilon je to iste ako v Maďarsku Milupa a v Polsku Bebilon.
    Túto Milupu pre vnuka predpísala detská lekárka v Maďarsku na Rp. Platili sme 330,- forintov. Neviem aká je cena u nás Nutrilonu, ale pred 5-mi rokmi stál okolo 400,- korún. No chceli by sme to najlepšie. Starší vnuk /teraz 5 ročný/ pred dvoma rokmi mal rakovinu, odvtedy chodíme k tej lekárke. Odvtedy užíva vitamíny, doplnky k výžive, keď je to potrebné /pri chorobe/ homeopatiká, čo mu predpíše. Už dva roky nebral antibiotiká. Teraz sme boli u nej a s malým 1 a pol mesačným vnukom, a ona nám odporúčala tú Milupu. Nevesta ešte kojí, ale aby sme mali pri ruke, keby náhodov. S Nutrilonom sme neboli spokojní u prvého chlapčeka.
    Ešte raz ďakujem za vaše odpovede.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Chobot Pozri príspevok
    To už dááávno neplatí.

    AJ teraz existujú dojčenské mlieka na predpis, ale len tie, ktoré sú na určité zdravotné problémy, napr. ak je dieťa alergické, tak lekár môže predpísať napr. Nutrillon AR (anti allerg). V takom prípade pacient zaplatí nie plnú cenu mlieka, ale časť hradí poisťovňa. ALe obyčajné detské mlieka sa už nepredpisujú.
    to samozrejme viem... . ...to bola len taká spomienka na minulosť.....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    u.erika Pozri príspevok
    Môžete mi niekto pomôcť???
    Hladám produkt MILUPA PREGOMIN. Je to dojčenecká výživa od 0 mesiacov. Poznáte ju niekto? Na webe som hladala, nikde nič som nenašla. V Maďarsku sa to dá kúpiť, ale chcela by som nájsť aj u nás nejakého predajcu.
    Za pomoc vopred ďakujem
    Erika, vyskúšaj objednavku cez internetovú lekáreň

    http://www.mojalekaren.sk/milupa-kas...bananova-250g/

    u.erika je offline (nepripojený) u.erika

    matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
    Tam som nič nenašla. Jedine v ČR, ale potom jenám bliššie Maďarsko

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    u.erika Pozri príspevok
    Tam som nič nenašla. Jedine v ČR, ale potom jenám bliššie Maďarsko
    Keď som ten link pridávala bola MILUPA v ponuke. Žeby tolko poraďákov hneď poslalo objednávku ?

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ja som bol verný Sunar-u, vyrástol som na ňom aj ja a aký je zo mňa fešný mládenec

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ja som bol verný Sunar-u, vyrástol som na ňom aj ja a aký je zo mňa fešný mládenec
    Stanko, ale MILUPA je kašička pre trošku väčšie detičky

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    veronikasad Pozri príspevok
    Stanko, ale MILUPA je kašička pre trošku väčšie detičky
    Aha, tak už som ticho-,dík za poučenie a potom sme používali také kašičky, volá sa to,že Hami...
    Inak,Milupa je tiež stará dobrá značka-volakedy dosť na ňu dosť často bežala reklama v nemeckých televíziach...

    mambi je offline (nepripojený) mambi

    mambi
    ...naša maličká pije mliečko Sunar plus od 6.mesiaca. Pod akým názvom by som ho našla v P oľsku? Viete aj koľko tam stojí?

    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.