Zavrieť

Porady

tlmenie hluku dazda na plechovej strieske

dobry den

neviete mi niekto poradit, akym sposobom by som mohol zamedzit neprimerane silnemu hluku pri prsani?

aby som to trochu vysvetlil. dali sme si vyrobit plechovu striesku nad lodgiu, pretoze od neprisposobivych najomnikov bytov nam stale padali spaky, popol a zatekalo kadeco. teraz sme tomu sice zamedzili, ale ked prsi je pocut nepredstavitelne silny hluk. dopadom kvapiek na (asi hlinikovy) plech vznika ozvena ako z gongu.
preto ma napadlo, ci neexistuje nejaky nater, ktory by bol odolny vonkajsim vplyvom a tejto ozvene by zamedzil. je mi jasne ze uplne ticho nebude, ale mozno by to islo utlmit na znesitelnu uroven.

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janka51 je offline (nepripojený) janka51

    Som janka51
    ...taktiež je dobré natrieť striešku gumoasfaltom, záleží už len na Tebe pre čo sa rozhodneš.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    mozno by pomohlo ak by sa dal hned spravit napriklad trapezovy, ale v tomto stadiu to uz asi nevyriesis.. jedine dat na d to este nejaku ocelovu sietku ktora bude tie kvapky rozbijat.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ...myslím si, že by ti pomohlo natrieť tú striešku asfaltolakom, ten náter by mal stlmiť padajúce kvapky vody na únosnú mieru...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Len aby mu ten gumoasfalt nepodpálili nedohoreným špakom.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    este by mohlo pomoct nalepenie molitanu odspodu plechu, malo by to pohltit vysoke tony. Niesom si tym isty, treba skusit.

    pentos je offline (nepripojený) pentos

    pentos
    hmm. pocul som dnes nieco aj o nejakej asfaltovej krytine na strechy.
    mozno by nebolo zle vyskusat aj take nieco, lenze sa v tom vobec nevyznam....
    ale paci sa mi na tom, ze by to malo byt odolne vonkajsim vplyvom, kedze to je vlastne stresna krytina.
    co vy na to?
    uvedie ma niekto do obrazu?

    tlmenie hluku dazda na plechovej strieske

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.