Zavrieť

Porady

Narok na nemocensku davku

Dobry den, v minulom roku 2012 som sa zamestnal na TPP od 1.9.2012. Momentalne som vo vypovednej lehote, ktora mi konci tento mesiac, cize 31.8.2013. Chcel by som sa teraz spytat, ak som uz na PN zo zdravotnych dovodov, mam narok na nemocensku davku, aj ked som odrobil len 12 mesiacov? Dakujem
Naposledy upravil dusik16 : 02.09.13 at 14:25
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    nárok na nemocenskú dávku z povinného poistenia zamestnanca je v prípade, ak poistenie trvá, alebo v OL. a aj keď by si aj ochorel v prvý deň zmestnania. (a SP vypláca dávku do konca trvania DPN - samozrejme, ak ťa nenachytajú pri "nedodržiavaní"liečebného režimu)
    - a ak sa chceš ísť zaevidovať na UPSVaR - tak až po skončení DPN.
    Naposledy upravil Katy a R : 03.09.13 at 11:56
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dusik16 to znamena, ze ak budem teraz dlhodobo prace neschopny, cize pn, budem mat narok na nemocensku davku? poistenie este trva, az do konca tohto mesiaca...
    Katy a R áno (ak) ... samozrejme - o DPN rozhoduje lekár
    veronikasad Kto dával výpoveď - zamestnávatel alebo ty ?
    dusik16 pracovny pomer skoncil dohodou, takze mam aj vypovednu lehotu
    veronikasad To čo píšeš mi nejako nesedí ... Uveď dôvod skončenia prac.pomeru
    dusik16 z osobnych dovodov....
    veronikasad Pokial by išlo o výpoveď zo strany zamestnávatela, (z org.dôvodov),výpovedná doba končí až ukončením PN-ky, pokial sa zamestnanec so zamestnávatelom nedohodne inak.
      zbaliť

    Narok na nemocensku davku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.