Zavrieť

Porady

export do pdf v 11.041

odkedy som aktualizovala money na 11.041, mi nejde exportovať výkazy do pdf (nie cez mail, cez export) - chyba je u mne, alebo to nejde ani vám?
Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

vie mi niekto poradiť, posielala som faktúry vystavené mailom niekoľkokrát, teraz keď som chcela poslať tak mi to nejde, len mi vyskočí okno, že tlačí sa a nič, nevie mi niekto poradiť čo s tým? dík
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahoj. Ja používam verziu 11.075 a mne všetko funguje. Najprv by som vyskúšal tlačiť doklad a potom export do pdf. V prípade, že to nejde tak potom by som vyskúšal preinštalovať (aktualizovať) soft. Odporúčam aktualizáciu plným inštalačným programom a ešte aj pri inštalácii zaškrtnúť všetko okrem ukážkových dát. Ak to nepôjde ani tak, budeme hľadať iné riešenie.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

a už je 11.075?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

idem nainštalovať, ja mám 11.072, skúšala som 11.073 ale nemôžem ju nájsť na stránke majú len 11.074, musím tieto dve nainštalovať alebo stačí 11.075 a budem tam mať aj údaje z tých dvoch predchádzajúcich.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

vždy inštalujem celý balík ale neviem kde sa zaškrtuje všetko okrem ukážkových dát, to mi nikde neponúka. dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no už mám nainštalovanú 11.075, ale keď dám odoslať fa v pdf, tak mi vypíše, že tlačí sa a nič. Treba niečo nastaviť v počítači??? Predtým mi to išlo. dík
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahoj. Super, že už máš nainštalovanú najnovšiu verziu. Dôvod prečo to tlačenie do .pdf nejde neviem. Ale zajtra sa tomu vrátim. Dnes som celý deň odcestovaný. Pekný deň.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďakujem pekne. Neviem, či to nebude v nastavení Outlook. Lebo z programu mi to asi tak niekedy na jar išlo v pohode.
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahoj. Takže som to trošku prelúskal. V prvom rade akého používaš e-mailového klienta. Ak MS outlook tak skontroluj či zaškrtnuté políčko: Nástroje/Nastavenie/Používateľská konfigurácia/ a potom v pravo dole Ostatné/e-mail (export). Ak používaš iný tak toto treba mať odškrtnuté. Mne osobne to frčí bez problémov na Thunderbird-e, či je to políčko zaškrtnuté alebo nie je. Čakám na tvoju odpoveď ako si dopadla pri nastavení. Pekný deň.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no či mám zaškrtnuté to okienko alebo nie, tak ak kliknem na faktúru a potom na ikonku odoslať e-mailom, len mi vyskočí okno tlačím na tlačiareň a hotovo, nič viac, ale ani netlačí. neviem, kde môže byť chyba.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ešte sa opýtam, kde by mal byť nastavený ten poštový klient, či tam nie je chyba. východzieho klienta mám pop3.azet.sk.
Naposledy upravil sybila3 : 19.08.10 at 09:06
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no už som sa pohla trocha ďalej nainštalovala som si program z money, čo mi poradili na tech.podpore, dám tlačiť fa, export do pdf, komu, napíšem e-mail adresu a ok, dokončiť, skúšam to poslať sebe, ale na e-mail mi nič neprišlo.
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahoj. Ešte sa vrátim k tomu programu. Akého používaš poštového klienta (program).
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

neviem či je to windows outlook, kliknem na windows mail a otvorí sa mi pošta a tam mám nastavené pop3.azet.sk????
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahoj, ak používaš Win 7, tak to je Windows Mail, ktorý nahradil ten Outlook. V tomto prípade by malo byť v programe Money S3 zaškrtnuté políčko, ktoré som spomínal v mojich predchádzajúcich príspevkoch. Osobne by som používal Mozilla Thunderbird. Pekný deň.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nie práve že mám windows vista, keby som chcela používať mozilla thunderbird, čo treba urobiť a nastaviť? díky
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahoj, je to jednoduché. Stiahni program a spusti inštaláciu, ak už máš ten win mail nakonfigurovaný tak by ťa malo pri inštalácii thunderbird upozorniť na inport všetkého z pôvodného programu. Po inštalácii už len používať. Mimochodom už je nová verzia MOney S3, tuším že 11.076. Ešte ten link: http://www.mozilla.sk/thunderbird/
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no nainštalovala som si ten thunderbird, treba niečo v money nastaviť? kliknem na vystavenú faktúru, dám tlačiť, potom export, naskočí okno, kde mám, že odoslať ako prílohu e-mailu, zadám e-mailovú adresu komu, dám dokončiť ale stále mi to neprišlo na e-mail, neviem, kde by mohla byť chyba.
0 0
fox77 fox77

fox77 je offline (nepripojený) fox77

Ahoj. Ešte otázka, ak spustíš thunderbird tak máš tam svoju poštu, e-maily, a dokážeš prijať e-maily?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

neviem ako mám prijať maily, treba tam podľa mňa niečo nastaviť, ale neviem, čo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať