Zavrieť

Porady

javascript

Zdravím,niektoré www sa mi neotvoria - je potrebný javascript. Nako´ľko nie som až taký zbehlý v tomto, poraďte prosím. Šiel som aj cez n ápovedu - nástroje-sieť internet- ale asi to bude v tom, že ho nemám nainštalovaný???Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Možno ho len nemáš povolený. Choď Nástroje>Možnosti>Obsah, kde povolíš () "Povoliť Javascript" a "Povoliť Javu"

    Predpokladám, že máš FF

    davidkoo je offline (nepripojený) davidkoo

    davidkoo
    Pokial teda nemáš s takýmito vecami skúsenosti, asi si si nevypol používanie javascriptu sám. Každý moderný prehliadač ho už obsahuje a je v ňom aktivovaný. Neviem teda aký prehliadač používaš ty. V dnešnej dobe je tých prehliadačov fakt veľa a každý je iný. Niekde v menu na lište (hore) v nastaveniach by mala byť možnosť aktivácie javascriptu na stránkach. Predpokladam ale, že takýto krok si už absolvoval.
    Ja odporúčam, aby si si stiahol nový prehliadač. Prehliadače sú voľne dostupné (zadarmo) na stiahnutie, väčšinou aj v slovenskom jazyku. Odporúčam Operu z opera(bodka)com. Jednoducho nainstaluješ a otvoríš. javascript je hned aktivovaný, ak nie, aktivuješ ho v menu stlačením tlačidla F12, zašktrnutím možnosti Povolit Javascript.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Kedysi som skusal instaloval AV Kaspersky a odobralo to uplne nejake javacripty. Nikdy mi to neslo opravit, aj povolenia boli nastavene. Pomohla iba nova instalacia a Kaspera už neskusať.

    vasulka je offline (nepripojený) vasulka

    mam rada život vasulka
    já mam zase iný problém s Javascriptom. Mam ho povolený, ale pri vstupe do IB mi to stále píše , že nemám Javascript povolený. Už naviem kde mam pozrieť. Poradíte mi niekto prosím. Ďakujem. V.

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    vasulka Pozri príspevok
    já mam zase iný problém s Javascriptom. Mam ho povolený, ale pri vstupe do IB mi to stále píše , že nemám Javascript povolený. Už naviem kde mam pozrieť. Poradíte mi niekto prosím. Ďakujem. V.
    Skus reinstal prehliadaca. Pripadne naistaluj si iny a vyskysaj ci robi to iste.
    Moze to byt aj firewallom. Moj blokuje aj reklamy
    Daj vediet.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    vasulka Pozri príspevok
    já mam zase iný problém s Javascriptom. Mam ho povolený, ale pri vstupe do IB mi to stále píše , že nemám Javascript povolený. Už naviem kde mam pozrieť. Poradíte mi niekto prosím. Ďakujem. V.
    Mám ten istý problém, ale len s PB.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Problém s IB som pred časom aj ja riešil tak, že som na IB mal iný prehliadač, ten fungoval. So svojím stabilným prehliadačom somsa na IB nevedel prihlásiť. Po čase (asi niektoré update systému alebo prehliadačov) sa to upravilo samé a idú oba v pohode. IE7+IE7PRO a Opera.

    vasulka je offline (nepripojený) vasulka

    mam rada život vasulka
    Ďakujem za radu, ale nepomohlo, reinstalovala som Mozillu a stále to isté. Robí mi to len pri Poštovej banke, tam sa mi nedarí zmenit frekvencia výpisov. V Slov. sporitel. je to v poriadku. Tam mi to nič neoznamuje. Myslím si,že je to od doby, kedy som nainstalovala Mozillu 3.

    vasulka je offline (nepripojený) vasulka

    mam rada život vasulka
    Ďakujem za radu, ale nepomohlo, reinstalovala som Mozillu a stále to isté. Robí mi to len pri Poštovej banke, tam sa mi nedarí zmenit frekvencia výpisov. V Slov. sporitel. je to v poriadku. Tam mi to nič neoznamuje. Myslím si,že je to od doby, kedy som nainstalovala Mozillu 3.

    Hurááá, nainstalovala som Operu, všechno ide ako má. Vééélmi pekne ďakujem. V.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.