Zavrieť

Porady

Mam napad na podnikanie,mam peniaze,co dalej?

Ahojte.Chcem sa opytat ako by som mal postupovat,ked mam super napad na podnikanie,ktory by som utiahol z vlastnych zdrojov.Jedna sa o vyrobok,ktory prirovnam k sedaciemu vaku(ktory by som vymyslel ako prvy).Jednoduchy dizajn,nenakladna vyroba,vysoka predajna cena.Ako napad je to super ale ako s tym prerazit skor ako to okopiruje konkurencia?Ako zacat s pedajom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    daj si patentovat,aby ti niekto neprebral ten skvely napad .-)
    Jofo27 Otazka bola skor ako prerazit.O patente urcite rozmyslam,aj ked neviem sa to vobec oplati.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Jofo27 (Dnes 15:18) To bolo len prirovnanie.Moj vyrobok sa da prirovnat k milionu veci,ktore nepotrebujeme,ale su peknym dizajnovym ozivenim a daju sa ajprakticky vyuzit.

    Teda je na dve veci? Na H*vno a na nič?
    Jofo27 V podstate ano,ale aj tak je plno ludi co si to kupi

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Radsej navstivim v pondelok dakych reklamnych expertov
    .....no vidíš ved ty vieš čo robiť....len si chcel proste ušetriť
    len reklamný mág ti nepovie pravdu...že je to o ho.ne, ten ti spraví kampaň na tvoj bombový produkt dobre ta skásne....
    papáčko

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Ja si myslím, že jedno z najdôležitejších je stanoviť si cieľovú skupinu. Teda kto by mal byť ten, čo o kúpe takého niečoho rozhodne, kto by to mal chceiť. A tomu potom prispôsobiť kampať. Ak si zameraný na seniorov, tak sú iné kanály ako puberťáci...
    Dôležité je aj to, koľko máš peňazí, aj keď nie len tie sú dôležité. Skôr istý typ nápadu dokáže oveľa viac

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    ehm, načo je dobrý taký sedací vak?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona zeby na sedenie? :-D
    srska ruty, šuty - no hej, ale vak? nestačí kreslo, stolička? VAK - TO ZÍRAM - jedine tak pre paragliding?
    Jofo27 To bolo len prirovnanie.Moj vyrobok sa da prirovnat k milionu veci,ktore nepotrebujeme,ale su peknym dizajnovym ozivenim a daju sa ajprakticky vyuzit.
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Podľa mňa super nápad, ak ide o jednoduchý dizajn nepotrebnej veci, hlavne, že je predajná cena vysoká. Ozaj paráda. Tu musíš osloviť horných desaťtisíc.
    Naposledy upravil Tweety : 11.10.13 at 12:32

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Jedna sa o vyrobok,ktory prirovnam k sedaciemu vaku(ktory by som vymyslel ako prvy).
    Fasa ........
    Ešte nie je ani vymyslené a už má šrac problém s patentom a aj predajom ...
    Šikulka , už mi chýba len prognózy a štatistiky predaja ...

    K zvyšku sa radšej nevyjadrujem ...nemá význam ...
    Proste balada o h***e ....
    Jofo27 Oki.Tak aby bolo jasne,vyrobok ma uz hotove prototypy,ktore su v stadiu testovania.V tejto chvili sa hladaju vhodny dodavatelia,riesi sa dizajn,stranky,pripravuju sa fotky,loga,zvazuje sa pozitie kickstarter atd.Nechapem preco sa tu kazdy toci okolo nicoho.Co som to prirovnal ktak blbej veci?Myslim si ze otazku som polozil dost jasne(ako s tym prerazit?ako zacat s predajom?)Musel som to k niecomu prirovnat.Co som si mal prezradit o co sa jedna,este pred spustenim kampane?Cakal som ze tu niekto napise nieco na co som zabudol.Necakal som ze tu niekto spravy robotu za mna.
    Takze by som povedal,ze nie balada,ale debata o h***e.
    Radsej navstivim v pondelok dakych reklamnych expertov,ako dufat ze tu niekto napise nieco zmysluplne.A kludne sa tu mozte bavit otom na co sluzi to moje prirovnanie.

    PS: a to som chcel povodne napisat 5-6 prirovnani.To by sa to tu riadne zvrhlo na debatu,na co na vlastne sluzia tie veci.
    shimao25 no je to tazke vymyslat komunikaciu , ked fakt nevieme o com sa bavime, neda sa to nejako blizsie kokretizovat? keby si mal otzaj nieco inovativne a dizajnove ( napr. ten sedaci vak , ktory predtym nikto nevymyslel) , tak by som napr. Isla na veltrh s podobnym zameranim a tam predstavila produkt sirokej verejnosti; alebo ho dostala medzi ludi - pouzit nejaku guerillu, ak je to pre mladych; showroom - kde si to ludia mozu vyskusat, ohmatat s prijemnou atmoskou...je vela moznosti

    Mam napad na podnikanie,mam peniaze,co dalej?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.