Zavrieť

Porady

mám bb curve a nemám prístup k bbm,pri volaní operátorovi o vysvetlenie(TMB) mi povedali , že si musím kúpiť túto službu za 11 eur.Tie novšie bb to majú v mobile.Viete mi poradiť?

ďakujem,naozaj si pochopil správne,vlastním BlackBerry Curve 9320.Každý BB má aj BBMessenger,ja túto službu nemám v telefóne povolenú,keď som telefonovala do TMB,tak mi povedal že si ju môžem aktivovať za 10,7 €. a mesačne platiť k účtu potom 11€. Novšie BB to majú už aktivované ...dá sa to nejako obísť?samozrejme bez poplatkov?
Naposledy upravil urad.skol : 28.01.14 at 09:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Viper je offline (nepripojený) Viper

    Viper
    Tvoj blackberry ma este starsiu verziu OS a teda nepodporuje normalny datovy program od operatora ale potrebujes mat aktivovyn BIS alebo BES datovy program.Ak by si mal novsie blackberry s OS10 tak by ti stacil obycajny internet do mobilu.

    Skus pozret tu : http://blackberryczech.cz/2011/provo...ry-bez-bisbes/

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Buď tak lásky plný, napíš to ako normálny človek. to bb curve som vydedukoval Black Berry Curve, ale ostatné .

    mám bb curve a nemám prístup k bbm,pri volaní operátorovi o vysvetlenie(TMB) mi povedali , že si musím kúpiť túto službu za 11 eur.Tie novšie bb to majú v mobile.Viete mi poradiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.