Zavrieť

Porady

Ako zrušiť roletové menu?

Prosím, môžete mi poradiť, ako môžem zrušiť roletové menu: napr. v google si idem niečo vyhľadať niečo a keď zadám prvé písmenko, vysvieti mi tam všetko možné, čo tam niekedy hlavne moje deti naklikali a je tam toho už zbytočne veľa. Je to určite jednoduché, ale ja nie som až tak "počítačovo zdatná". Už vopred ďakujem za rady. Ešte pekný večer....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vymazať históriu, alebo prečisti CCleanerom.
    Tu je link, pri inštalácii vypýta jazyky-môžeš si dať češtinu (myslím, že aj slovenčinu)

    Tu máš obrázkový návod

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    eričitka Pozri príspevok
    Dík moc, ste veľmi zlatí, hlavne za ten obrázkový návod som vďačná, lebo ja nie som vôbec technický typ, ale keď to mám "po lopate" napísané alebo nakreslené, snáď to zvládnem... Pekný deň !
    K najnutnejšiemu prečisteniu PC Ti stačia prvé tri obrázky. Potom môžeš ukončiť. (daj reštartovať Pc)
    Tie ďaľšie dva obr. slúžia na odinštaláciu programov pri spustení. Ak si na to netrúfaš, radšej to nerob, aby si si niečo nezmazala
    Je dobré cca raz za mesiac prebehnúť PC týmto programom, zrýchľuje to chod PC, lebo vymazáva všetko už nepotrebné, čo v PC zostáva aj po vymazávaní

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ..aby si nemusela stále mazať históriu, musíš si v nastaveniach automatického dokončovania prehliadača odkliknúť príslušný riadok...

    eričitka je offline (nepripojený) eričitka

    eričitka
    Dík moc, ste veľmi zlatí, hlavne za ten obrázkový návod som vďačná, lebo ja nie som vôbec technický typ, ale keď to mám "po lopate" napísané alebo nakreslené, snáď to zvládnem... Pekný deň !

    Ako zrušiť roletové menu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.