Zavrieť

Porady

odstránenie trójskeho kona

zdravim chcel by som sa spytat ako mam odstranit trójskeho kona vzdy ked zapnem PC mi mabehne tabulka ze sa nasiel trojsky kon ale ja som ho odstranil uz den vopred a vzdy naskoci newem co stim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nedával si si náhodou "overiť" čistotu PC on-line z nejakej stránky, ktorá ponúka takéto pochybné software (najistejšie je sťahovať z oficiálnych stránok, alebo overených stránok.)? Ak áno - máš tam malware (malicious software - tam do toho patria i trójske kone).

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    AVG to snáď ani nieje antivirový program ale nepodarená napodobenina gumkáčov.Zmente antivir.Mesiac zadarmo funguje napríklad Kaspersky.Tuším je aj online.

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    No takto.Nerobo trippleposty
    Takze behni do ovladacich panelov a odinstaluj AVG,nasledne stiahni napr Ccleaner a precisti PC.Nasledne PC restartni a po restarte este raz spusti Ccleaner.Po precisteni stiahni Avira Personal Free,ale este neinstaluj.Stiahni este http://www.escanav.com/english/conte...escan_mwav.asp a updatni ho a prescanuj cely pc-v moznostiach daj scanovat vsetko a mazat.
    Potom opat daj MWAV prec a precisti pc zas Ccleanerom.Opat restart a nainstaluj napr mnou overeny Avira Personal Free...opat scan a GL

    odstránenie trójskeho kona

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.