Zavrieť

Porady

Zalozenie, prevadzkovanie a vsetko okolo SBS

Zdravim Vas.

Hladal som na internete, aj sem na porade, ale nenasiel som vsetky informácie, ktore ma zaujimaju, tak by som sa chcel obratit na Vas .
Zatial sa len tak okrajovo snazim informovat, ale uvazoval by som nad zalozenim SBS . Pravnu formu som vybral s.r.o.. Viem, ze pri zalozeni potrebujem mat ja ako ( snad buduci ) prevadzkovatel(konatel) Preukaz sposobilosti typu P. Dalej nahlasit to na policii a cakat na certifikat alebo povolenie ked to tak mam nazvat.
1. otazka : Je nejaka sanca, ze mi toto povolenie nevydaju ? Avsak nemam zaznam v registri trestov ani nic podobne a po dalsie, v okoli sa nenachadza ziadna SBS-ka.
2. otazka : Na to povolenie, ktore mi vyda policia mozem vykonavat vsetky zname sluzby, ktore ponukaju SBS-ky, ako Ochrana majetku, osob, pult centralizovanej ochrany ?
3. otazka : Ako zamestnavat pracovnikov SBS ? Na trvaly pracovny pomer, aj ked napriklad by som mal prilezitostne akcie, napr. strazenie nejakeho baru alebo co ? dakujem..

Este mam par otazok, ale skor takych menej formalnych hlavne pre vlastnikov, prevadzkovatelov alebo samotnych zamestnancov SBS.
Je toto podnikanie ziskove ? jasne, ze nemam z tohto podnikania velke oci, ze budem do roka milionar len sa mi to zda ako celkom dobra myslienka, hlavne preto, ze v okoli fakt nieje ziadna SBS-ka..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miky64 je offline (nepripojený) miky64

    bol som,som a ešte chvílku budem ...viac miky64
    preštuduj si zakon o prevádzkovaní súkromných bezpečnostných služieb a podobných činností 379/1997 a súvisiacu Vyhlášku MVSR č. 634/2005 Z.z. V týchto dokumentoch najdeš všetky odpovede na svoje otazky a získaš uplny obraz postupov pre založenie a prevadzkovanie sbs

    Filip158 je offline (nepripojený) Filip158

    Filip158
    Neviem, mozno som to precital nejako rychlo alebo som sa nesustredil, ale nevidel som tam odpoved ani na otazku 1 a uz vobec nie na otazku 3. Ale aj tak vdaka za ochotu, dozvedel som sa par novych veci.

    Zalozenie, prevadzkovanie a vsetko okolo SBS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.