Zavrieť

Porady

Nazov a sidlo firmy v spolocenskej zmluve

Dobry den,
zakladam novu firmu. Vypracoval som si vsetky potrebne dokumenty, podla vzorov, ktore som nasiel v kniznej forme (konkretne:
judr. Imrich Fekete csc.
Obchodna spolocnost s rucenim obmedzenym
Komplexna prirucka
isbn 80-8057-584-3)
Dal som si tieto listiny overit u notara, no ked som prisliel na obvodny urad kvoli zivnosti, bolo mi povedane ze mam zle zapisane obchodne meno a sidlo:
*cervenym vyznacim udajne chyby
Čl. II
Obchodné meno a sídlo
1. Vyššie uvedení spoločníci sa dohodli na založení spoločnosti s ručením obmedzeným pre spoločné vykonávanie spoločnej činnosti pod obchodným menom:

XXXXX s.r.o.

2. Sídlo spoločnosti XXXXXX s.r.o. je: Vymyslena ul. č. 50, Bratislava XXX XX

Odvovodnenim, preco neni mozne firmu zapisat bolo, ze raz je nazov s uvodzovkami a raz nie, a takisto, ze existuje len ulica 'Vymyslena 50' a nie 'Vymyslena ulica 50' ci co. A takisto ze by to urcite vadilo pri registracii do obchodneho registra.

Viete mi prosim potvrdit alebo vyvratit tieto tvrdenia .. ako aj dat pripadne rady na dalsie mozne gramaticko-upravovacie chyby?? Ako napr psc nesmie byt rozdelene na 2 riadky, trvale bytom v Bratilsave..../trvale bytom: Bratislava... Skratka co Vas napadne, aby som nedaval stovky eur za overovanie niecoho co sa kvoli uprave (nie fatkom) nebude nekomu pacit.

Velmi pekne dakujem za akekolvek reakcie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nazov a sidlo firmy v spolocenskej zmluve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.