Zavrieť

Porady

Oči, zrkadlo duše, ale aj zdravia...

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dobrý večer,

mám otázku na Poraďákov, či má niekto skúsenosti s keratoplastikou?!
Naposledy upravil ondrejvla : 16.08.05 at 20:57
Usporiadat
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Treba skusit pohladat aj na internete. Cital som dotaz jedneho 7 mesiacov po operacii, ze ci moze plavat a ake sporty moze robit, kedze mal este stehy. Ale inak pisal, ze je OK.
Osobnu skusenost nemam.

Pridavam jeden link aj ked to vsetko uz zrejme vies...
http://www.hzp.cz/main/dotazy_on.php...id=4341&p_str=
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Vieš, bohužiaľ s okom mojej maminy sme zažili šok! Keď sa sťažovala,že má problém s videním,lekárka jej povedala,že je dôchodkyňa a čuduje sa jej,že si vymýšľa.Keď jej praskla cievka v oku,bola u nás našťastie teta lekárka.Okamžite ju zobrala do BA.A tam sa chuderka dozvedela,že prišla neskoro/mala nádor zhubný/ a oko muselo už iba von!Žila
s tým ešte 25 rokov,zomrela na mozgovú príhodu.Keď som bola so synom u očnej ku ktorej potom chodievala mamina,sa na ňu pýtala,že ju už dávno nevidela,povedala som jej,že zomrela...Ona na to sestričke:roztrhajte kartu!A vy pani a celá vaša rodina obchádzajte si očných lekárov!Na otázku prečo,odpovedala,veď viete.A čo mám povedať,keď budem mať problémy? Stačí povedať,že matka mala zhubný nádor v oku.
Perfektný zážitok,neprajem to nikomu!Mám dvoch súrodencov a už aj vnúčatá,takže iné nerobím,len sledujem,či nemá niekto problém s očkom!
Vieš,operáciu netreba odkladať!Aspom človek urobí všetko čo sa dá, aby nebolo neskoro!
Píšem Ti to preto,aby si vedela,že aj iní majú problémy a tiež premáham plač.
Držím palce,nech to dobre dopadne!!!!!!
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Bohužiaľ k tomu nič neviem napísať len ma napadlo že to sú všetko české stránky.Slovenské nič.

PS.MUDr Izák sa preslávil používanim preexpirovaných ruských šošoviek.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Práve dnes nám moja priateľka povedla , že jej zistili zelený zákal . Desia ma všetky takéto choroby . Budem túto tému sledovať , ak by mal niekto osobnú skúsenosť s touto chorobou tak nech to popíše .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Niečo aj slovenské:
http://www.divemed.sk/cl_zrak.html
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=1237
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Pre odľahčenie tejto ťažkej témy pridám skúsenosť síce nie s očnou ale so zubnou lekárkou.

Môj starký má 92 rokov a asi 20 rokov kompletnú zubnú protézu. Koncom januára dostal od zubnej lekárky predvolanie na preventívnu zubnú prehliadku ?!?!?!
Skoro tú protézu od smiechu prehltol.
A ja uvažujem, že prispejem príspevkom do lampárenského "lebo medveď".
Držte sa !
Všetko dobré prajem !
0 0
zszitas zszitas

zszitas je offline (nepripojený) zszitas

Mila Vlasta, neviem sice posudit pokrocilost tejto choroby, ani nechcem odhovarat od operacie, ale je dobre vediet, ze uz v 18-tom storoci isty Dr. Filatov v Rusku pouzival na sedy zakal vytazok z rastliny Aloe. Je aj mikroskopicky odsledovane, ze aloe nici bunky sedeho zakalu. Nie som lekar, len s manzelkou uz 3 roky sa zaoberame s takymi pripravkami, lekari nasej firmy to pouzivaju a velmi doporucuju na sedy zakal a musim povedat, ze uz aj my sme dosiahli dobre vysledky kvapkanim takej specialnej stavy. Je pravda, ze treba dobrych par mesiacov vydrzat, kym sa dostavy vysledok /u nasej znamej, ktora pre overenie kvapkala len do jedneho oka sa dostavil vysledok za 3 mesiace/. Pozname pripady, ze nemuseli ist ani na operaciu, prave teraz mam kolegu, ktory je objednany na operaciu sedeho zakalu na september, kvapka to uz 3 tyzdne - verim, ze mu pomoze. Vola sa to activator a povodne bol vyvinuty na kozmeticke ucely. Ak vas to zaujima blizsie, napiste mi, poslem viac info.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Vlasti , úprimne prajem tebe i tvojim blízkym krásnu budúcnosť
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Vlastička, držím palce a verím, že všetko dobre dopadne.
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

Vlastička, aj ja sa pripájam a veľmi Vám obom držím palce a verím, že to dobre dopadne.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Budem sa aj ja modlit a dufat, ze Pan Boh pomoze. Hovori sa, ze ked je nudza najvacsia, pomoc bozia najblizsia.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
aj ja sa pripajám, aj keď moja mama mala podobný problém, ako tu už bol popisovaný, potom žila ešte 8 rokov.
kaktus0399.gif  
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Vlastička, držím palce - všetky. Zo srdca vám obom prajem aby to dopadlo dobre.
0 0
zszitas zszitas

zszitas je offline (nepripojený) zszitas

Dufam, ze vsetko dobre dopadlo, ked tolki sme uprimne drzali palce. napiste nam, ked uz budete vediet viacej.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Vlasti , nech sa darí čím ďalej, tým lepšie
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Neboj, dopadne to dobre ... :-)
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Vlastička, aj ja plačem od radosti. Prežívam krutú chorobu môjho manžela a poviem ti len jedno - VER, že to bude dobre. Ja som sa k tomu vždy tak stavala. Verím, verím a ešte stokrát verím, že to bude dobre. A nie inak. Čo najúprimnejšie želám aby to bolo DOBRE.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Kiezby Pan Boh pomohol a vsetko dobre dopadlo. Zo srdca to prajem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasti, konečne radostná správa od Teba.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať