Zavrieť

Porady

Odmeňovanie zamestnancov

Pekný slnečný podvečer všetkým ,

Rád by som sa dozvedel, kto má na starosti odmeňovanie zamestnancov - lepšie povedané, čo vlastne robí personálne oddelenie?

Ešte raz a inač:
Chcete osloviť spoločnosť s ponukou, ktorá by bola určená pre ich zamestnancov (napríklad nejaký darček). Na koho sa obrátite? Áno, v každej spoločnosti to bude inak, záleží aj na veľkosti organizačnej štruktúry. Dajme tomu, že pôjde o spoločnosti nad 100 zamestnancov.

Ďakujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lienkovo je offline (nepripojený) Lienkovo

    Lienkovo
    Spolocnosti nad 100 zamestnancov maju urcite personalne oddelenie alebo HR ako to nazyvaju, adresovala by som to riaditelovi HR, alebo niekomu kto je zodpovedny za vedenie personalneho oddelenia.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Ak sa vsak nieco adresuje personalnemu oddeleniu, tak by to mala otvorit sekretarka oddelenia (alebo niekto iny) a daju to do ruk tomu spravnemu, nie?

    Niekedy mam totiz pocit, ze firmy sa pretekaju vo vymyslani co naj"kreativnejsich" nazvov pre svoje oddelenia..

    Lienkovo je offline (nepripojený) Lienkovo

    Lienkovo
    To je asi jedno kto to otvara. Ak robi zodpovedne svoju robotu, tak to odovzda kompetentnej osobe. Ja by som si tam dohodla stretko s osobou, ktora je zodpovedna za taketo veci. Podla mojich skusenosti ma osobne vysvetlenie a rozhovor väcsiu vahu ako nejaka obalka s ponukou. Tych totiz dostavaju firmy neurekom

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Lienkovo Pozri príspevok
    To je asi jedno kto to otvara. Ak robi zodpovedne svoju robotu, tak to odovzda kompetentnej osobe. Ja by som si tam dohodla stretko s osobou, ktora je zodpovedna za taketo veci. Podla mojich skusenosti ma osobne vysvetlenie a rozhovor väcsiu vahu ako nejaka obalka s ponukou. Tych totiz dostavaju firmy neurekom
    To je pravda. Akurat nie vzdy sa daju robit taketo stretnutia - jednak kvoli poctu oslovenych a potom aj vydavkom na taketo stretnutia - minulo by sa to ucinku.

    Ale suhlasim, niet nad osobne sretnutie .

    Odmeňovanie zamestnancov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.