Zavrieť

Porady

dlhé vlasy

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Má niekto recept na urýchlenie rastu vlasov? Nechcem žiadnu chémiu,skôr ma zaujímajú domáce recepty.( porosím odskúšané)....dík.....
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Myslím, že žíhľava.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

piggos Pozri príspevok
Má niekto recept na urýchlenie rastu vlasov? Nechcem žiadnu chémiu,skôr ma zaujímajú domáce recepty.( porosím odskúšané)....dík.....
Zabudni, rast vlasov ničím prírodným neurýchliš ani nepodporíš. Všetky prípravky, čo sú, sú len nástrojom na vyťahovanie peňazí z vrecák nainvých ľudí, ktorí uveria reklame alebo tvrdeniu výrobcov, že práve ten prípravok pomôže. A prírodné recepty sú len také placebo - užívateľ má pocit, že mu rýchlejšie rastú vlasy...

Jediné prípravky, čo môžu urýchliť alebo podporiť rast ochlpenia, sú hormonálneho charakteru - dodať telu viac mužských testosterónov. Ale nikde nie je zaručené, že to bude práve na hlave - môžeš nakoniec skončiť chlpatý ako gorila.
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Jedna pani povedala , že lyžicu ľanového oleja zmiešať s lyžicou tvarohu a spapkať každe ráno. Okrem vlasov vraj rastú rýchlejšie aj pazúriky
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
trpezlivosť mne tieto vlasy narástli za asi 5 rokov z úplne krátkych.treba čas nič iné im nepomôže,,jediné čo mne robí na vlasy dobre je FRUCTIS šampón. vdaka nemu mam thake vlasy ake mam. a používam ho už dlhé roky,
P6299389.JPG  
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pasuliatko Pozri príspevok
trpezlivosť mne tieto vlasy narástli za asi 5 rokov z úplne krátkych.treba čas nič iné im nepomôže,,jediné čo mne robí na vlasy dobre je FRUCTIS šampón. vdaka nemu mam thake vlasy ake mam. a používam ho už dlhé roky,
Aj nohy ti narástli pekne dlhé ...... až po zem.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Aj nohy ti narástli pekne dlhé ...... až po zem.
ale ta foto je robená kvôli vlasom a nie ničomu inému
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pasuliatko Pozri príspevok
ale ta foto je robená kvôli vlasom a nie ničomu inému
... a môžem za to, že si také veci hneď všimnem?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Chobot Pozri príspevok
... a môžem za to, že si také veci hneď všimnem?
Nohy, nohy, ale stav sa, že tvár si si nevšimol.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
... a môžem za to, že si také veci hneď všimnem?
samozrejme ved si mužskéo rodu thak si musíš všimnúť nohy a nie vlasy
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
dakujem za rady... no netusila som ze to skonci pri nohach... vsetci ich mame po zem..ale mne to nevadi ja mam srandu rada .. len sa bavte a este dajte nieco o tych vlasoch! caves...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Tweety Pozri príspevok
Nohy, nohy, ale stav sa, že tvár si si nevšimol.
Veď keď je otočená chrbtom... škoda...

Ale viem, kde ju mám hľadať .. na nám. SNP!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Chobot Pozri príspevok
Veď keď je otočená chrbtom... škoda...

Ale viem, kde ju mám hľadať .. na nám. SNP!
A nemohol si si všimnúť ešte jedno, ale to nechám tak.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
trpezlivosť mne tieto vlasy narástli za asi 5 rokov z úplne krátkych.treba čas nič iné im nepomôže,,jediné čo mne robí na vlasy dobre je FRUCTIS šampón. vdaka nemu mam thake vlasy ake mam. a používam ho už dlhé roky,
pekne vlasy no tusim si tu niekto vsima nieco ine
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

piggos Pozri príspevok
pekne vlasy no tusim si tu niekto vsima nieco ine

A môžme my za to, že sa nám na nákuk ponúklo viac?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Tweety Pozri príspevok
A nemohol si si všimnúť ešte jedno, ale to nechám tak.
Napíš aspoň do SS..
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Paula Pozri príspevok
A môžme my za to, že sa nám na nákuk ponúklo viac?
jasné.... idem si dat prispevok dlhé nohy možno mi tam niekto popíše čo to o vlasoch...ked sa to to tu tak zvrtlo..hi hi
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

piggos Pozri príspevok
jasné.... idem si dat prispevok dlhé nohy možno mi tam niekto popíše čo to o vlasoch...ked sa to to tu tak zvrtlo..hi hi
Prečo sa sťažuješ? Tí, čo vedeli, ti už poradili a napísali svoj názor. Koľko rád potrebuješ, aby si odpoveď považoval za dostatočnú?

Niektorí tvrdia, že na rast vlasov im pomohol Capillan Q. Ale mám kamaráta, ktorý mal plešinu na čele a ten Capillan si aplikoval dlhodobo - stále je plešatý a sklamaný. Ale k chceš, vyskúšaj. A keď si do vyhľadávača zadáš "prípravok rast vlasov" tak ti nájde toľko stránok, tém a diskusií, čo tu nikdy nedostaneš.


http://www.zoznam.sk/hladaj.fcgi?co=...na+rast+vlasov
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Myslím, že z pôv.príspevku sa nedá určiť, či sa jedná o urýchlenie rastu (inak) zdravých vlasov, alebo o rast vlasov u muža,ktorý už má plešinu.
To je dosť rozdiel!

Prípravky na rast vlasov pre plechavých-to sú iba zbytočne vyhodené peniaze.Neverím im.

Na urýchlenie rastu vlasov mne pomohlo pravidelné oplachovanie žíhľavou a Caplilan.(Neviem, či sa ešte vyrába)Samozrejme, že nenarastú 10cm za mesiac,ale trochu urýchlia...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mne rastu vlasy rychlejsie, ked si ich davam castejsie podstrihnut... inak aj caste umyvanie pomoze :-)

ale ja mam nato taku fintu... ked chcem dlhsie ako mam, tak si pripnem clip-in pricesok z pravych vlasov a hned mam vlasy skoro po pas
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pre lepší a rýchlejší rast vlasov je nepochybne dôležitý dostatočný prísun vitamínov a vhodná strava.
- Taktiež obmedzenie stresu na minimum a snaha o jeho čo najlepšie predchádzanie
- pomôžu aj šampóny z lekárne, ktoré urýchľujú rast. Šampón Fitoval je dobrý,ale pôsobením zvonku/šampóny,vody, toniká/ sa vstrebe len malé množstvo účinnej látky. Preto je oveľa dôležitejšia výživa zvnútra-napríklad Fitoval tablety.

... to sú hlúposti, že vlasy rýchlejšie rastú, keď sa podstrihnú..to sa len zdá, lebo potom sa tak nelámu, ale rastú stále rovnako
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať