Zavrieť

Porady

Vysúvacia posteľ

Prajem pekné posviatočné leňošenie,
zakladám novú tému. Poraďte mi, kde sa dá kúpiť vysúvacia posteľ. Mala by
byť v podstate válenda, ktorá je na dĺžku pri stene a má záhlavnú dosku na dlhej strane, pod ňou je druhá válenda a dá sa vytiahnúť a ešte pod nimi je odkladací priestor /dva šuflíky/ na posteľné. Našla som jedinú predajňu, ktorá to ponúka, ale chcem ešte viac na posúdenie. Ak mi niekto poradí, budem veľmi rada.
Vďaka...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Mam dojem, ze Tvoja predstava je uz komplikovanejsia. Kupoval som vysuvnu postel, ale vsetky riesenia boli bud s vysuvnou postelou, alebo uloznym priestorom. Pretoze trojite riesenie je uz aj o vyske oboch posteli vzhladom k uloznemu priestoru, ku ktorej je treba pripocitat aj vysku dvoch matracov. Myslim, ze Tvoja predstava je zhmotnena v poschodovej posteli.

    Emwa je offline (nepripojený) Emwa

    Emwa
    Pekny Novy rocik prajem,
    presne toto som len nasla, a myslela som, ze najdem aj ine. Vyzera to vsak, ze je to jediny vyhovujuci model. Vdaka za snahu...

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    V Ikea majú tiež rozťahovaciu posteľ, ktorá má na spodu šuflíky na úschovu perín. Je v bielom prevedení, má drevené rámy, vyčnievajúce nad matrace. Bez matracov stojí tesne pod 10.000 Sk. Cez deň sa dá upraviť na peknú pohovku. Pozri www.ikea.sk.

    http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/50080315

    mcenkner je offline (nepripojený) mcenkner

    mcenkner
    Dobry den,
    ja tiez presne zhanam taku postel, a dnes som nasla tu na bydo.sk. Pisem s polrocnym oneskorenim ale ja hlavne chcem vediet ci ste nieco kupili a ktoru a ako sluzia. Na tej so suflickmi sa mi tie sufliky zdaju byt male na periny. Mirka

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    presne taku vysuvaciu postel maju aj v ikea, kde je miesto suflikov valenda

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    mcenkner Pozri príspevok
    Dobry den,
    ja tiez presne zhanam taku postel, a dnes som nasla tu na bydo.sk. Pisem s polrocnym oneskorenim ale ja hlavne chcem vediet ci ste nieco kupili a ktoru a ako sluzia. Na tej so suflickmi sa mi tie sufliky zdaju byt male na periny. Mirka
    My máme vysúvaciu dvojvalendu a pod vysúvacou časťou je priestor na periny, kupovali sme ju v Drevone a sme spokojní.

    bahu je offline (nepripojený) bahu

    bahu
    Ahojte,

    My máme tiež vysúvaciu posteľ.
    Je z masívu a kupovali sme ju v Rovinke, firma sa volá M-Variant.
    Máme ju už 3 roky a sme

    B.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.