Zavrieť

Porady

ohlásenie o začatí staby

Ahojte vsetci,

poprosila by som Vas o radu

Kedze dom staviame svojpomocne, cize mame stavebny dozor, treba nam na stavebny urad dolozit "oznamenie o zacati stavby".
Ma niekto nejaky podklad alebo vzor, podla coho by som to mohla napisat?? Ma to byt vlastne take oznamenie ze zaciname stavat, potom sa uz realizuje stavebny dennik.

Dakujem pekne za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peter Briatka je offline (nepripojený) Peter Briatka

    Peter Briatka
    Skus dashofer.sk - maju tam nejaké formuláre ohľadom výstavby - možno nájdeš aj to, čo potrebuješ.

    zuzka33 je offline (nepripojený) zuzka33

    zuzka33
    Dakujem Peto,

    dashofer som uz pozerala no nic take som tam nenasla, ale aj tak dakujem za radu.

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    nieco mam, je to stiahnute niekde z internetu, neviem uz odkial, pripajam. Skus pozriet na stranku vasho miestneho uradu, tam v ramci stav.uradu by mali byt aj tlaciva

    zuzka33 je offline (nepripojený) zuzka33

    zuzka33
    Ahoj Dari,

    dakujem pekne za pomoc, ja vsak nepotrebujem ziadost na stavebne povolenie, to uz mame aj vydane. Pred samotnym zacatim stavby treba na urad doniest oznamenie o zacati stavby, teda ze fyzicky zaciname stavat. Ak teda stavame svojpomocne, co je nas pripad. Ono je to len vo forme nejakeho oznamenia, nejako to hadam dam dokopy, ja len ci to uz niekto nerobil alebo nema, ze by som vedela aku to mam mat formu.
    Ale dakujem aj tak za tvoj cas

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    zuzka33 Pozri príspevok
    Ahoj Dari,

    dakujem pekne za pomoc, ja vsak nepotrebujem ziadost na stavebne povolenie, to uz mame aj vydane. Pred samotnym zacatim stavby treba na urad doniest oznamenie o zacati stavby, teda ze fyzicky zaciname stavat. Ak teda stavame svojpomocne, co je nas pripad. Ono je to len vo forme nejakeho oznamenia, nejako to hadam dam dokopy, ja len ci to uz niekto nerobil alebo nema, ze by som vedela aku to mam mat formu.
    Ale dakujem aj tak za tvoj cas
    Myslím si, že stači formou listu:

    Oznamujeme Vám, že dňa xx.xx.xxxx sme začali výstavbou RD podľa stavebného povolenia číslo: xxxxxxxxx zo dňa xx.xx.xxxx na stavebnom pozemku uvedenom v stavebnom povolení.

    ohlásenie o začatí staby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.