Zavrieť

Porady

mBank - mKREDITKA

Zdravim Vas poradaci,

potreboval by som poradit. Dnes som studoval stranku banky mBank na www.mbank.sk (mam tam inak aj sukromny ucet uz 2 roky) a zaujal ma tam produkt mKREDITKA, potreboval by som na veeelmy kratku dobu pozicat takto 1000€ lenze nakolko som uz pomaly rok podnikatel, konatel a zaroven jedinym spolocnikom v SRO, a nie som vedeny ako zamestnany neviem ci by mi kreditku aj ked len na 2 mesiace schvalili. Kvoli tomu ze nemam ziadne doklady o prijme - existujem ako podnikatel len 10 mesiacov a za ten cas som na papieri nemal ziadny prijem ale v mBank mam za ten cas obrat 10000€. Mate niekto s tym skusenosti je potrebne takto dokladovat prijem? Fakt by mi ta suma postacovala len na nejake 2 mesiace.

Dakujem,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Dakujem za nazory v stredu som si podal ziadost cez IB mBank a dnes som bol v mKiosku v Nitre v Mlynoch podpisat zmluvu karta je schvalena na moje prekvapenie az na sumu 2000€. na obdobie 54 dni sa posytuje pozicka az do tejto vysky bez uroku len nerata sa to pri vybere z bankomatu akcepruje sa len platba v obchodoch (pos terminal) internet a vlastne vsade kde sa da platit kartou okrem bankomatu. Mozem povedat ze asi po 3 - 4 rokoch ma konecne stretlo stastie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.