Zavrieť

Porady

vlastny vzor kryštalova zivica

prosim Vas vie mi niekto poradit ako mam v grafickom editore photofiltre vyrobit niečo taketo?pracujem s vyrobou nanušnic a chcela by som si vytvorit vlastne vzory ako je tu na obrazku, priklad mam naušnicove lozko tvaru kruhu s priemerom 12mm a chcem si vytlačit svoj vlastny vzor obrazku tak aby mi sedel do rozmeru toho lozka.Už som zufala aj ked som si v gimpe alebo v phofiltre zadala ten rozmer ten rozmer nesedelach ako to prosim Vás robíte?nájde sa dobrá dušička ktorá by mi pomohla?budem velmi vdacna
http://www.sashe.sk/koralkyshop/deta...na-sperky-c.-3
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    satanek01 Pozri príspevok
    prosim Vas vie mi niekto poradit ako mam v grafickom editore photofiltre vyrobit niečo taketo?pracujem s vyrobou nanušnic a chcela by som si vytvorit vlastne vzory ako je tu na obrazku, priklad mam naušnicove lozko tvaru kruhu s priemerom 12mm a chcem si vytlačit svoj vlastny vzor obrazku tak aby mi sedel do rozmeru toho lozka.Už som zufala aj ked som si v gimpe alebo v phofiltre zadala ten rozmer ten rozmer nesedelach ako to prosim Vás robíte?nájde sa dobrá dušička ktorá by mi pomohla?budem velmi vdacna
    http://www.sashe.sk/koralkyshop/deta...na-sperky-c.-3
    Vo PhotoFiltre to neurobíš, nepracuje s vrstvami, iba PhotoFiltre Studio, ten však nie je freeware.
    Vieš pracovať s vrstvami? Ak áno, v Gimpe to vieš urobiť tak, že načítaš súbor(obrázok) "lôžko" a súbor "vzor" načítaš ako vrstvu. Obrázok však musí byť s transparentným pozadím, t. z. s príponou png. Ak taký nie je, musíš "spriesvitniť" okolie vzoru, dá sa to viacerými spôsobmi. Potom pomocou nástroja mierka(shift+T) vrstvu zmenšíš tak, aby sa ti "zmestila" do 12 mm lôžka. Vrstvy zlúčiš a je to. Dá sa aj inak ale z tvojho príspevku nie som si istá, či vieš robiť v gimpe, pretože to, čo som tu teraz radila, patrí medzi základy.


    Práve prebieha diskusia v téme http://www.porada.sk/t173053-uprava-...a-kvalita.html
    Naposledy upravil Marína : 23.07.11 at 17:08

    satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

    Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac satanek01
    hm máš pravdu v gimpe zaciatočnik :-(ale aj tak som ti nesmierne vďačna ze si ma nejako naviedla akým smerom mam popracovat asi práca s vrstami hmm dakujem inak pekne ako si to vysvetlila a za velku trpezlivost budem po nociach sa učit ehmm teda nervačit asi hmm takze photofiltre ma od dnes ani nezaujima aj to je v podstate velka rada jj idem skusat...

    vlastny vzor kryštalova zivica

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.