Zavrieť

Porady

ABBA SHOW tour 2009

Ahojte poraďáci
boli ste niekto na ABBA SHOW tour 2009 ? Ako ste boli spokojní ?
My ideme dnes s manželom do Trenčína a rozmýšľam či si m§žem zobrať kameru a foťák, či je to povolené program natáčať a fotiť. Poraďte ak viete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Boli sme na tom v BB, bolo to dobré, aj sa tancovalo okolo nich, aj fotili sa ľudia popred nich aj ich . Kameru som nevidel, ale bola okrem javiska v hľadisku tma; nepovedali nič, že by sa nemohlo filmovať. Ja som skúšal "filmovať" na mobil ale nestojí to za nič, treba kameru. Je tam dosť protisvetla a blikačiek, záleží teda aj od sály.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vlastak Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci
    boli ste niekto na ABBA SHOW tour 2009 ? Ako ste boli spokojní ?
    My ideme dnes s manželom do Trenčína a rozmýšľam či si m§žem zobrať kameru a foťák, či je to povolené program natáčať a fotiť. Poraďte ak viete.
    No neviem... z dostupných propagačných materiálov ma to neoslovilo..

    Ja si radšej počkám na ABBA the Show, čo bude vo februári v BA, ZA a KE

    http://www.ticketportal.sk/podujatie...h.asp?id=14043

    To vyzerá byť na väčšiu pecku.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vlastak Pozri príspevok
    no veď uvidíme, v ČR to vraj malo obrovský ohlas

    To je možné, veď sú to českí interpreti.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Vlastak Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci
    boli ste niekto na ABBA SHOW tour 2009 ? Ako ste boli spokojní ?
    My ideme dnes s manželom do Trenčína a rozmýšľam či si m§žem zobrať kameru a foťák, či je to povolené program natáčať a fotiť. Poraďte ak viete.
    Ake to bolo?

    Vlastak je offline (nepripojený) Vlastak

    Vlastak
    wegamizi Pozri príspevok
    Ake to bolo?
    Koncert bol vcelku dobrý, trochu sklamanie bolo že to boli českí interpreti ( neviem čo som čakala - myslela som naivne že z Nemecka alebo odkiaľ ) lebo som to pred koncertom nevedela zistiť kto učinkuje. Ale nálada bola dobrá, ľudia sa perfektne bavili, spievali tancovali, veď tie piesne sú stará dobrá klasika.
    A ešte sa mi nepáčilo že skúšku skončili polhodinu pred začatím koncertu, dovtedy sme stáli v rade pred dverami do športovej haly. Ináč o.k.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vlastak Pozri príspevok
    Koncert bol vcelku dobrý, trochu sklamanie bolo že to boli českí interpreti ( neviem čo som čakala - myslela som naivne že z Nemecka alebo odkiaľ ) lebo som to pred koncertom nevedela zistiť kto učinkuje. Ale nálada bola dobrá, ľudia sa perfektne bavili, spievali tancovali, veď tie piesne sú stará dobrá klasika.
    A ešte sa mi nepáčilo že skúšku skončili polhodinu pred začatím koncertu, dovtedy sme stáli v rade pred dverami do športovej haly. Ináč o.k.
    Tí, čo prídu vo februári, sú z Holandska sorry, sú z Dánska.

    Dokonca výzorom sa aj podobajú na pôvodnú ABBA zostavu:

    http://www.abba-the-show.com/press/s..._a3_poster.pdf

    http://www.abbatheshow.com/contact/index.html

    A tu je ich ukážka na youtube:

    Naposledy upravil Chobot : 21.10.09 at 14:47

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Ja teda neviem, nechcem Vam kazit radost, ale podla toho videa, mne sa to vobec nepaci, pre mna to nema "naboj". Myslela som si, ze to bude kvalitativne ako The Backwards k The Beatles a že každá vokálna linka, harmónia, akordová zmena sú poctivo naskúšané a dokonale naštudované. Nooooo, neviem. Rada si precitam dalsie vase poznatky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.