Zavrieť

Porady

Môžem po odobrati VP (na 2 roky) po 12 rokoch pre vratenie VP si urobiť nanovo autoškolu miesto preskúšania?

Mala som dopravnu nehodu, s nulovou skuskou na alkohol. Doslo pri nehode k usmrteniu chodca, nebola som vinna len ja ale aj chodec. Bol mi odobraty VP na dobu 2 roky v skusobnej dobe. Chcela by som VP no chcela by som to riesit miesto preskusania tym zeby som sla do autoskoly. Je to mozne? Dakujem pekne za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Osobne si myslím , že áno .
    Veď každý kurz autoškoly končí preskúšaním ....

    Ale jednoznačne ( ak by k tomuto rozhodnutia došlo ) by som túto skutočnosť nahlásil na patričné miesta .

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    V rozhodnuti o odobrati VP by si mala mat uvedene, za akych podmienok ti ho vratia, je mozne, ze budes musiet absolvovat aj kurz a ukoncit ho preskusanim.
    Kurzov v autoskole mozes robit kolko chces, ak je nariadene preskusanie, musis ho vykonat podla pokynov.

    V evidencii vodicov si uz zapisana, takze nemozes absolvovat autoskolu so skuskami ako "novy" vodic ... momentalne si vodic so zadrzanym VP

    Zajdi na policiu, tam ti daju info za akych podmienok ti vratia VP.

    Môžem po odobrati VP (na 2 roky) po 12 rokoch pre vratenie VP si urobiť nanovo autoškolu miesto preskúšania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.