Zavrieť

Porady

Blahoželám Alžbetkám

Všetkým Alžbetám,Alžbetkám,Betkám, Eržikám a pod., prajem k zajtrajším meninám VŠETKO,VŠETKO,VŠETKO NAJLEPŠIE!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Pripájam sa k blahoželaniu všetkým Alžbetkám a všetkým, ale osobitne Bef prajem veľa štastia a hlavne zdravia.

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    Janka potešila si ma. Veľmi pekne ďakujem Tebe i všetkým za prianie a zároveň i ja prajem všetkým ostatným Alžbetkám veľa zdravia, lásky a pohody. Nech sa Vám vždy darí s úsmevom na tváry.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Všetkým Betkám či Alžbetkám, i Tebe Betka - Laura želám zdravie, lebo sa nedá kúpiť, želám lásku, lebo existuje, želám šťastie, lebo Ti ho budú závidieť. Ale želám Ti i dobrých priateľov, pretože tí sa skutočne nedajú kúpiť, existujú a naviac sú to ľudia, ktorých si sama vyberáš.
    1 ruže.jpg  

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Aj ja ďakujem, posielam Vám prvý sneh a pozývam na hostinu. /prečo mi nejde rozbaliť to kurča, kvôli koncovke bmp? Aj pohyblivosť sa stratila, fňuk/
    Naposledy upravil kukučka : 18.11.05 at 22:06
    drink.gif  
    kurča.bmp  
    1/1

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Beba je tu zapísaná ako Beata. Betka tam žiadna nie je.
    http://www.porada.sk/showthread.php?p=144514#post144514
    ...asi skrat v komunikácii...

    opravujem sa, dodatočne som našla kukučku...
    Naposledy upravil liba2 : 19.11.05 at 04:19

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    kukučka
    Aj ja ďakujem, posielam Vám prvý sneh a pozývam na hostinu. /prečo mi nejde rozbaliť to kurča, kvôli koncovke bmp? Aj pohyblivosť sa stratila, fňuk/
    Kukučka, ešte že som to stihla pred polnocou, kým ešte je Alžbetky,
    želám krásne ráno, do ktorého sa zajtra zobudíš, želám Ti plný byt lásky, aby ju bolo cítiť v každom kúte, želám Ti toľko zdravia, aby Ti nikdy nechýbalo ale želám Ti i šťastia plné dlane, aby si ho mohla rozdávať.
    Veľké cmuk a kytičku!
    Pre Teba.jpg  

    Blahoželám Alžbetkám

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.