Zavrieť

Porady

ZP - PLATBA

dobrý den..prosím ak viete poradte mi v mojom prípade ..som SZCO od oktobra 2007, platil som si odvody do zdr, poistovne, od januára som poistencom inej zdr. poistovne, ktorú som požiadal aby mi poslali sumu a číslo úctu s variabilným symbolom kde mam peniaze posielat - nestalo sa tak - medzi tým sa tato poistiovna zrušila a prebrala ju asi - neviem isto - malo sa o tom hovorí - spol. zdrav. poist....ciže od januára 2008 nemam vyplatene poistenie neviem kam mam zaslat a kolko penazí ci do poistovne v ktorej som bol od janura - europska, alebo do spoločnej...dakujem pekne za vsetky vase rady...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    tu mas nejake informacie k tomu, je tam nieco pisane aj o uhradach http://www.udzs.sk/buxus/generate_page.php?page_id=682

    do aprila uhradzat na ucet EZP, od maja na ucet SZP..mas tam aj cisla uctov

    mimikuku je offline (nepripojený) mimikuku

    mimikuku
    dakujem pekne za pomoc....ja som volal do europskej nie raz a nie dva krát..aj phladom poisteneckých karitciek...ale stale maodbili že daju vcas vediet a info poslu postou

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    A osobne nepodávajú informácie v Spol.z.p.? Predpokladám, že v EZP by bolo zbytočné už teraz niečo riešiť. Podľa mojich skúseností vždy dajú v zdrav. poisťovni papierik s číslom účtu, kde treba platby poukazovať a výška platby bola zatiaľ u všetkých živnostníkov, ktorých poznám v minimálnej výške, takže to ani v zdrav. poisť. neriešim.

    snelik je offline (nepripojený) snelik

    snelik
    ano..urcite podavaju info aj osobne ale ja mam pracovnu dobu od 7 rana do 5 vecera a to nikdy nestíham...inak aka je teraz výska minimalneho poistneho?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.