Zavrieť

Porady

Hlasujte, zbavme sa nánosu povrchnosti.

Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Poprosím všetkých, ktorí chcú aby boli na Porade užitočné a slušné diskusie aby začali poriadne hlasovať.

Hlasujte za dobré otázky, aby sa odlíšili od slabých. Hlasujte za dobré odpovede, aby sa odlíšili od slabých, prvoplánových, či posmešných.

Je tu už veľa nánosu sarkazmu, plytkosti a povrchnosti.

Odkaz pre tých čo potrebujú za každú cenu odpovedať, hoci aj zbytočnými či dokonca urážlivými komentármi. Ak nevieš neodpovedaj. Ak si myslíš že otázka je blbá, tak ju ignoruj, nepredpokladaj že si ju správne pochopil.

Múdry človek nevie na všetko odpoveď, odpovedá tam kde vie odpovedať. Hlúpy je pravý opak. Je mu všetko jasné a na všetko má jasný vyhranený názor.

Mínuskovanie nám pomôže, kde nepomôže tam sa bude vylučovať bez pardonu.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
takže tu nakoniec ostanú len mínuskovači, vzhľadom na to, že nie je zabezpečená kontrola či tá mínuska je oprávnená alebo len anonymné vybavovanie si účtov
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pochváliť
No je tu množstvo nevhodných príspevkov bez hodnotenia, to ako vysvetlíš? Veď posúdiť vhodnosť hodnotenia viem aj bez odosielateľa.
0 1
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Uvažuj pozitívne ako ja. Ak sa budú pripečené komentáre mínuskovať tak 1. buď to ich autorov prestane baviť, keďže budú zbalené alebo 2. ich vylúčim.

Ak tu ostane desatina ľudí, ale ľudí čo píšu k veci, budem to považovať za pozitívny výsledok.

Žiadne veľké vybavovanie si účtov tu nevidím. Občas áno, rovnako občas si niekto myslí že si mínusko nezaslúžil a predsa si zaslúžil.
Nehlasuje sa tu moc ani plusovo, každopádne viac ako mínusovo (a to napriek tomu že Slováci nemajú vo zvyku niekoho chváliť).
Plusových hlasov by sa však zišlo tiež viac, hlavne za otázky, tie sa vôbec nehlasujú. Opäť sa len frlfe na tie zlé. Najviac hlasov získajú témy, kde sa na niečo frfle (obvykle ak niečo nefunguje na Porade )
3 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
kukučka
No je tu množstvo nevhodných príspevkov bez hodnotenia, to ako vysvetlíš? Veď posúdiť vhodnosť hodnotenia viem aj bez odosielateľa.
Uprenis, neviem či rozumiem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pochváliť
Prepáč, mala som napísať, že reagujem na avalik.
Mne sa nepáči, že nevhodné príspevky nie sú mínuskované vôbec, naopak, ešte nastúpia roztlieskávači.
1 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
kukučka
No je tu množstvo nevhodných príspevkov bez hodnotenia, to ako vysvetlíš? Veď posúdiť vhodnosť hodnotenia viem aj bez odosielateľa.
kukučka
Prepáč, mala som napísať, že reagujem na avalik.
Mne sa nepáči, že nevhodné príspevky nie sú mínuskované vôbec, naopak, ešte nastúpia roztlieskávači.
Prečo ich teda aspoň ty neomínuskuješ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Ale vyskakuje tu i iný problém - mnoho "vyrývačov" tu opakovane kladú otázky podobného charakteru, obsahu a keď ich na to upozorníš, dostaneš hneď po frňáku.... prípadne schytáš zopár mínusiek (i keď mne je to jedno) za pravdu.... a ešte sa tí "vyrývači opakovač" budú rozčuľovať, že tu nie je demokracia, lebo ich upozorňuješ...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
Hm................................................ .....................

Teda, ja by som povedal, že ...........................
Tiež si myslím, .................................................

Asi aj .................to teda fakt ............
0 4
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
....a DRB, už je tam mínuska !!!

Keby som dal na rovinu miesto tých bodiek, tak by tých mínusiek bolo aj viacero.

Tak o čo tu ide ?
Lebo čo sa mojej osoby týka, tak asi pôsobím jak to červené plátno na býka.
0 2
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Buchač, za takýto príspevok je jedna mínuska dosť málo, nemyslíš? Uvedom si že jeden zlý príspevok zatieni desať dobrých a tých tvojích sarkastických je tu požehnane...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
Richard
Buchač, za takýto príspevok je jedna mínuska dosť málo, nemyslíš? Uvedom si že jeden zlý príspevok zatieni desať dobrých a tých tvojích sarkastických je tu požehnane...
...a aj to je MÁLO !!!

Jeden z posledných prípadov zadania fasáckej " otázky ".
http://www.porada.sk/t251001-neviete...-v-norsku.html
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pochváliť
avalik
kukučka
No je tu množstvo nevhodných príspevkov bez hodnotenia, to ako vysvetlíš? Veď posúdiť vhodnosť hodnotenia viem aj bez odosielateľa.
kukučka
Prepáč, mala som napísať, že reagujem na avalik.
Mne sa nepáči, že nevhodné príspevky nie sú mínuskované vôbec, naopak, ešte nastúpia roztlieskávači.
Prečo ich teda aspoň ty neomínuskuješ?
Lebo nemôžem pridávať mínusky, už som to viackrát písala. A čo ty?

Ani nie tak celkom... Richard, čítaš ss? Ak je chyba v tvojom prijímači, odblokuj mi to už konečne, ak nie, tak poraď. Vďaka.
Naposledy upravil kukučka : 21.09.14 at 21:52
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Malo? Tvoj sarkazmus nic nevyriesi iba znizuje uroven ostatnych lebo zrazu chcu byt vsetci vtipni. Musis tu otazku rieait? Nemusis. Nechaj to na niekoho kto to vie a chce riesit. Mozno sa taky nenajde. No a? Zameraj sa na otazky ktore povazujes za vhodne riesit.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
Richard
Malo? Tvoj sarkazmus nic nevyriesi iba znizuje uroven ostatnych lebo zrazu chcu byt vsetci vtipni. Musis tu otazku rieait? Nemusis. Nechaj to na niekoho kto to vie a chce riesit. Mozno sa taky nenajde. No a? Zameraj sa na otazky ktore povazujes za vhodne riesit.
...a KTO im to káže ???
JA snáď ?
ORIGINÁL je len jeden, zvyšok sú fejky.
0 2
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Kukucka nie vsetci mozu hlasovat. Asi ti bola tato moznost odobrata, nepamatam si.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pochváliť
Tak sa na to pozri. Nemal si mi prečo, trvá to už skoro rok - odvtedy, čo si robil veľké zmeny.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Už keď sme pri tej "povrchnosti"
Richard - ako by si reagoval na toto:
http://www.porada.sk/t251065-dedicstvo.html
Nemal by si nápad, ako toto odstrániť? Dávali sme ti tu nápady, aby sa takéto neopakovalo - žiaľ, vždy sú tu.
Ja by som ti - nehnevaj sa - radil, aby si takým začínajúcim poraďakom, upravil prístup tak, že najskôr budú čítať, ako sa na Porade správať, ako klásť otázky - potom i P/orada nebude "povrchná".
Lebo práve takéto "povrchné - nič nehovoriace otázky Poradu tou povrchnosťou zamorujú....
4 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pochváliť
Richard a nepomohlo by :
1. keby sme plusky a minusky prerobili na "za" a "prot". Je to podla mna menej konfrontacne
2. keby "proti" mohli hlasovat iba clenovia, ktori uz maju istu reputaciu?. Tym by sme zamadzili spinenie diskusie, vo vseobecnosti opovrhnutym clenom.
3. keby zakladat novu temu/otazku mohli iba clenovia, ktory dali nejaky urcity pocet odpovedi/komentarov v inych temach?
4. keby sme mohli plne hodnotit aj samotne otazky a temy. Zatial mozeme dat iba "Dobra otazka", ci "dobra tema". Tym by mnoho sarkastickych a vysmesnych odpovedi a komentarov odpadlo, resp, by ich nebolo vidno ako aj samotnu temu/otazku
Naposledy upravil taiko : 22.09.14 at 17:25
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Ako nápad je to dobrý nápad, ale je tu jedno veľké ALE!
Porada je voľná pre každého, každý tu má (skoro) rovnaké práva i povinnosti (okrem admina a moderátorov, ktorí sú akýsi regulátori Porady) - nebolo by to demogratické. Avšak nutnosť čítať napr. prvých 25 vložených príspevkov pravidlá a etiketu - to by bolo niečo ako EULA
0 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
kukučka
avalik
kukučka
No je tu množstvo nevhodných príspevkov bez hodnotenia, to ako vysvetlíš? Veď posúdiť vhodnosť hodnotenia viem aj bez odosielateľa.
kukučka
Prepáč, mala som napísať, že reagujem na avalik.
Mne sa nepáči, že nevhodné príspevky nie sú mínuskované vôbec, naopak, ešte nastúpia roztlieskávači.
Prečo ich teda aspoň ty neomínuskuješ?
Lebo nemôžem pridávať mínusky, už som to viackrát písala. A čo ty?

Ani nie tak celkom... Richard, čítaš ss? Ak je chyba v tvojom prijímači, odblokuj mi to už konečne, ak nie, tak poraď. Vďaka.
Čo ja? Ja nemám problém s tým, že sa nemínuskuje alebo nehlasuje ... hlasovanie je Richardov výmysel. Ja, ak je to možné mám zoradené príspevky podľa času a nie podľa bodov.
1 0
Načítať ďalšie

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 15, Posledný príspevok: 03.07.12