Zavrieť

Porady

Vibračná plošina

Má niekto skúsenosti s vibračnou plošinou? Je spevnenie tela, prípadne chudnutie s týmto strojom také účinné? napíšte svoje skúsenosti, prípadne názov vibračnej plošiny, ktorá je dobrá.- Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kvietka je offline (nepripojený) kvietka

    kvietka
    vibracnu plosinu nezatracujem,sama som chodila cvicit na profesionalnu v.p.,ale moja vlastna skusenost:kto ma problemy s krcnou chrbticou,neodporucam.pocas cvicenia mi prichadzalo zle,aj po cviceni, spociatku som brala kinedryl,zabral iba trochu. vibracie su dost silne a dolezite je sa pred cvicenim zahriat a rozcvicit -napr. rotoped,beziaci pas.

    permanentku som napokon venovala znamej,ktora chodi uz cca 4. mesiac 3x tyzdenne cvicit.je velmi spevnena,aj opticky to vidno,ale neschudla,tj narastli jej svaly. vibracie sa daju nastavovat aj na nizsiu frekvenciu.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    chcela som si ju kúpiť....bola som od hovorená, že na nej doma cvičiť nebudemchcela som to ako prídavok k Tae-bu.....chodím 3x do týždňa....
    kuk tu:http://www.google.sk/webhp?hl=sk&tab...w=1366&bih=643

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Mohli by ste ešte pridať niekto radu.. chcem si kúpiť plošinu na doma, ale len takú do 200 €.. splní účel?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.