Zavrieť

Porady

Poraďte dobrú naparovaciu žehličku

Dobrý deň, práve mi doslúžila naparovacia žehlička, preto si musím kúpiť novú. Keďže ich je veľké množstvo a na nete som sa dočítala, že nie vždy platí, že čím je drahšia, tak tým je kvalitnejšia, prosím Vás, doporučte mi, na základe Vašich skúseností akú si mám kúpiť, prípadne čoho sa mám pri kúpe vyvarovať. Srdečne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jarosenka je offline (nepripojený) jarosenka

    zaneprázdnená mamina jarosenka
    Kedysi som si ako aupairka odžehlila svoje a domáca mala Tefal, neviem presne názov, ale bola super. Ja som si doma kúpila túto istú značku, ale lacnejší typ - Aquaspeed 150 a som spokojná.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Philips Azur excel plus 546 - toto je čo mám ja. Má teflonový povrch, dierky v troch radoch s väčšími otvormi(malé sa rýchlo upchajú) a je aj na vertikálne žehlenie - na hladkú záclonu to používam. Je praktická, dobrá aj na plátno, aj na elastické veci. Má naparovanie na stupne - 5 stupňov. Rukoväť nie je ako celá žehlička, ale taká guma, nepotí s ruka na nej. Nakoľko ja žehlím aj to, čo by nebolo treba, (stará škola od mami) tak niekedy aj 2 hodiny stojím pri doske, tak si to cením,ešte aj to, že je ľahká, dobre parí.
    Inak sú teraz v ponuke aj také na spôsob priemyselných žehličiek, že nádoba na vodu resp. paru je samostatná od 05-do 1 litra, už som ju obzerala aj ja, ale zatiať som viac neštudovala.

    gabikagg je offline (nepripojený) gabikagg

    gabikagg
    Ja mam tiez Phillips ( neviem presne typ) s teflonovym povrchom a odpajatelnu od snury.Je vyborná,da sa zehlit spojenou so snurou, alebo sa prepne a odoberie sa len zehlicka( snura ostava zastrcena v zasuvke).Zehlicka je vtedy lahsia a da sa s nou manevrovat v tazsie dostupnych miestach (Bluzka apod.)

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Ja mám žehličku značky tefal, neviem presne číslo, ale som s ňou veľmi spokojná.

    HankaS je offline (nepripojený) HankaS

    HankaS
    Naša celá rodina ma naparovacie žehličky PHILIPS a stále fungujú a sú výborné.

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    My sme mali Tefal čo prežehlí aj mačku aj ujde na ulicu.Počas dvoch rokov 2x opravovaná tretí krát sme to psychicky nezvládli a milú žehličku vyhodili. Kúpili sme Braun, aj predtým sme mali tú značku len sme i ju sami rozbili.

    lavi je offline (nepripojený) lavi

    lavi
    Ja mam uz druhu Philips a maximalna spokojnost, prva vydrzala hadam 7 rokov a stale je funkcna :-)

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    http://www.tefal.sk/All+Products/Sta...+Jeans+400.htm

    Ja mám presne túto už asi dva roky. Má mnoho výhod, okrem iného aj to, že keď sa ňou nehýbe tak sa sama vypne vo vodorovnej polohe po 30 sekundách a vo zvislej polohe po 8 minútach a má v sebe vyberateľnú odvápňovaciu tyčinku, ktorá Ti zaistí aby sa Ti neupchala žehlička vodným kameňom. Žehliacu plochu má hladkú a veľmi ľahko kĺže po oblečení. Hovorím, ja ju mám už dva roky a som s ňou maximálne spokojná, ani náznak po poruche či iných ťažkostiach.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja mám asi štvrtý rok Tefal-ku.Som veľmi spokojná,nikdy nič nespálila,povrch som doteraz nečistila-nebolo treba. A to mi asi po roku spadla z drezua nič sa nestalo. Predtým som mala dlhé roky Phillips-ku,tiež som bola spokojná

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    Nemá niekto čerstvé skúsenosti s odnímateľnou žehličkou, priem. typu..., resp. celkovo obnovujem tému, včera mi odišla žehlička a súrne musím kúpiť novú... čo sa Vám v poslednom čase osvedčilo????????
    VladoaKatka Pozri príspevok
    Philips Azur excel plus 546 - toto je čo mám ja. Má teflonový povrch, dierky v troch radoch s väčšími otvormi(malé sa rýchlo upchajú) a je aj na vertikálne žehlenie - na hladkú záclonu to používam. Je praktická, dobrá aj na plátno, aj na elastické veci. Má naparovanie na stupne - 5 stupňov. Rukoväť nie je ako celá žehlička, ale taká guma, nepotí s ruka na nej. Nakoľko ja žehlím aj to, čo by nebolo treba, (stará škola od mami) tak niekedy aj 2 hodiny stojím pri doske, tak si to cením,ešte aj to, že je ľahká, dobre parí.
    Inak sú teraz v ponuke aj také na spôsob priemyselných žehličiek, že nádoba na vodu resp. paru je samostatná od 05-do 1 litra, už som ju obzerala aj ja, ale zatiať som viac neštudovala.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Ja som si kúpila pred rokmi parný generátor - Philips. Je to vynikajúca pomôcka, žehlím rýchlo a perfektne. /predtým 4 hod. teraz 1 hod./ Neveste som kúpila pod stromček TEFAL parný generátor v Metre. Je teraz naňho akcia 183,025€ s DPH + 18 metro bodov. Je lacnejší ako môj, výkonnejší s pekným dizajnom. Odporúčam zainvestovať, veď je to na dlhé roky a žehlenie, ktoré som mimichodom neznášala, sa stane prijateľným:-))))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.