Zavrieť

Porady

Predaj produktov ako fyzická osoba

Dobrý deň,

Uvažujem nad predajom produktov vlastnej značky. Je možné si dané produkty objednať od výrobcu ako FO a potom predávať ako FO? Potom, keď sa produkt osvedčí by som si založila firmu.
veronikasad môžeš byť konkrétnejšia ? (nemusíš uvádzať značku). Pôjde o nákup a predaj tovaru ?
renie89 Objednám si tovar od výrobcu, ktorý mi ho vyrobí podľa mojich požiadaviek a pod mojou vlastnou značkou a následne by som tieto produkty predávala konečným spotrebiteľom. Najprv by to bolo len pár kusov na vyskúšanie. Predaj by prebiehal cez internet
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Živnosť
    § 2 Zákona o živnostenskom podnikaní

    Živnosťou je sústavná činnosť prevádzkovaná samostatne, vo vlastnom mene, na vlastnú zodpovednosť, za účelom dosiahnutia zisku a za podmienok ustanovených týmto zákonom.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    renie89 súčasné zamestnanie mi nepovoľuje pracovať na živnosť. a čo sa týka založenia firmy sú dosť prísne podmienky.
    veronikasad Jednorázová činnosť to u teba nebude, sú naplnené znaky živnosti. Ak si ŽL nevybavíš, pôjde o neodprávnené podnikania s patričným postihom ...
    renie89 tak potom budem nútená založiť si s.r.o.
    ivka70 A sro uz mozes mat popri tom tvojom zamestnani?
    renie89 za určitých podmienok áno, kedže by som nevykonávala rovnakú činnosť, ale musia mi to schváliť
      zbaliť

    Predaj produktov ako fyzická osoba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.