Zavrieť

Porady

PODNIKANIE s požičiavanim penaziD

dobry deň, chcem začať s oficialnym požičiavanim penazi. potrebujem nejakeho odbornika, ktory by ma do všetkeho zasvetil, vysvetlil mi vyhody, nevyhody, oboznamil ma s urokami, oboznamil ma so zmluvami, proste so všetkym, jedna sa o pravne a finačne poradenstvo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    prijemna2 Pozri príspevok
    dobry deň, chcem začať s oficialnym požičiavanim penazi. potrebujem nejakeho odbornika, ktory by ma do všetkeho zasvetil, vysvetlil mi vyhody, nevyhody, oboznamil ma s urokami, oboznamil ma so zmluvami, proste so všetkym, jedna sa o pravne a finačne poradenstvo
    No keď máš toľko veľa peňazí, že ich chceš požičiavať, musíš byť právne a účtovne zdatná, aby si vedela s nimi narábať. Zasvätiť / teda ozvať sa na zasvätenie/ Ťa môže ktokoľvek, ale Ty by si mu verila?

    Veď pri toľkých peniazoch, ktoré máš, sa hádam môžeš prihlásiť na akreditované kurzy, tak či tak budeš potrebovať certifikáty. Alebo nám chceš len povedať, že máš peniaze? Pred Tebou tu už boli nicky, ktoré tiež mali veľa eur a nevedeli čo s nimi.

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Odborníkom by si mal v tomto prípade byť práve Ty a tí ostatní by mali kmitať podľa Tvojich pokynov.

    Skús sa spýtať v Žehre, alebo inej osade, skúseností dosť a ani právnika nepotrebuješ - tedy zatiaľ...

    PODNIKANIE s požičiavanim penaziD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.