Zavrieť

Porady

Zaradenie do platovej triedy

31.07.2009 09:02:36 Prosím Vás chcem sa opýtať, tento rok som skončila bakalárske štúdium pedagogiky so zameranim na sociálnu pedagogiku, a od septembra idem robiť učitelku v Specialnej zakladnej skole pre telesne postihnutych. Chcela by som vediet do akej platovej triedy budem asi zaradena a aku sumu mam na vyplate aspon zhruba ocakavat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    tinka1751 Pozri príspevok
    31.07.2009 09:02:36 Prosím Vás chcem sa opýtať, tento rok som skončila bakalárske štúdium pedagogiky so zameranim na sociálnu pedagogiku, a od septembra idem robiť učitelku v Specialnej zakladnej skole pre telesne postihnutych. Chcela by som vediet do akej platovej triedy budem asi zaradena a aku sumu mam na vyplate aspon zhruba ocakavat
    Pozri si zákon 474/2008 tabuľku v prílohách pre pedagogických zamestnancov, ako nekvalifikovaná by si mohla byť v 11 triede, ale nakoľko nemáš splnenú podmienku VŠ vzdelanie II stupňa tak nie som si úplne istá, možno bude nižšia. (podľa vyhlášky o pedagogickej spôsobilosti, by si ani nemohla učiť). Ale v tej tabuľke nájdeš platové zaradenie a podľa toho sa budeš vedieť orientovať aspoň približne. Ak si bola na pohovore, prečo si sa nespýtala?

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    tinka1751 Pozri príspevok
    prosim vas este aspon jeden nazor by mi padol, aby som v tom mala uplne jasno
    Tak ako som ti písala v príspevku nižšie približne sa orientuj teraz podľa 474/2008 , ale od 01.11.2009 vstupuje do platnosti nový zákon o pedagogických zamestnancnoch a tam už bude odmeňovanie pedagogických zamestnancov podľa úplne iných kritérií, takže to máš len dočasné, takže ak by si dostala 11 triedu tak máš základný tarifný plat cca 575 € ak máš už nejakú prax v školstve, tak za každý rok praxe (počíta sa kalendárny rok a nie školský) máš 1% z tarifného platu navyše, a ak budeš aj triednou učiteľkou tak ešte plus 5% z tarifného platu ako príplatok triedneho učiteľa. Ak nemáš odrobený ani jeden rok a nebudeš ani triedna učiteľka, tak budeš mať len základný plat, cca tých 575€, osobný príplatok dostávaš po troch mesiacoch.

    Možno sa ešte ozve aj niekto iný.

    Zaradenie do platovej triedy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.