Zavrieť

Porady

rozvoz tovaru

Dobrý deň, potrebujem poradiť.. s priateľom rozmýsľame nad podnikaním v oblasti dopravy a to konkrétne rozvoz tovaru v rámci BB kraja, alebo SR.nechceme nič veľké,živnosť, možno na začiatok 1 auto, nejaký pick-up alebo podobne,na pár dní v týždni, avšak vôbec netušíme ako,kde začať..obehli sme pár firiem,ale všetky majú svoje autá, nevieme sa nejako odraziť..nečakáme od toho státisíce, ani desaťtisíce, len nejaké prilepšenie si..dá sa vôbec z toho prilepšiť si finančne? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Prijmeme ľudí na rozvoz a distribúciu. Podm. vlast. auto. Zárobok 6500 Sk/ týždeň. T: 041/7241 182 od 7.00 - 13.00.;TR-7-2091037

    Toto som nasla na nete, skus tam zavolat . Dajte si inzerat, alebo sledujte inzeraty v nejakych regionalnych novinach.

    Igy je offline (nepripojený) Igy

    Igy
    Vsimol som si ze aj vacsia spolocnost ako Baumax vyuziva na rozvoz ine spolocnosti. Uctuju 16Sk za kilometer v oboch smeroch (takze za dovoz do 50km vzdialeneho miesta klient zaplati 2x50x16Sk). Chce to len skusat a ponukat svoje sluzby. Skus aj pohostinstva, cukrarne a podobne. Urcite by im bodlo keby im niekto vozil suroviny. Stacilo by nejaky objednavkovy system a mozes zasobovat zopar prevadzok. Vecer ti poslu zoznam a rano im to dovezies.
    Mozno by to chcelo niecim sa odlisit od zvysku sveta :-) . Napriklad rozvoz aj v tych casoch kedy ostatni nerobia. Alebo rozvoz s nejakou pridanou sluzbou (vynosenie veci do bytu, pomoc pri instalacii, alebo odvoz stareho tovaru).
    Naposledy upravil Igy : 24.01.08 at 19:19

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Igy Pozri príspevok
    Vsimol som si ze aj vacsia spolocnost ako Baumax vyuziva na rozvoz ine spolocnosti. Uctuju 16km za kilometer v oboch smeroch (takze za dovoz do 50km vzdialeneho miesta klient zaplati 2x50x16Sk). Chce to len skusat a ponukat svoje sluzby. Skus aj pohostinstva, cukrarne a podobne. Urcite by im bodlo keby im niekto vozil suroviny. Stacilo by nejaky objednavkovy system a mozes zasobovat zopar prevadzok. Vecer ti poslu zoznam a rano im to dovezies.
    Mozno by to chcelo niecim sa odlisit od zvysku sveta :-) . Napriklad rozvoz aj v tych casoch kedy ostatni nerobia. Alebo rozvoz s nejakou pridanou sluzbou (vynosenie veci do bytu, pomoc pri instalacii, alebo odvoz stareho tovaru).
    Mudro si to napisal a hlavne k veci. Ja doplnim este pizzerie. Niektore, mozno vacsina vyuziva na rozvoz na sukromnych autach.

    Pipovci je offline (nepripojený) Pipovci

    Pipovci
    Nám tiež vŕta v hlave podobný plán ,len nás odrádza učtovanie týkajúce sa auta(cestná daň,zákonná poistka,školenie vodiča,poistka na tovar)atď!A vo dvore stojí nevyužitý pick-up!

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Pipovci Pozri príspevok
    Nám tiež vŕta v hlave podobný plán ,len nás odrádza učtovanie týkajúce sa auta(cestná daň,zákonná poistka,školenie vodiča,poistka na tovar)atď!A vo dvore stojí nevyužitý pick-up!
    Tak sup, sup, vsetko do coho sa pustis mas aj svoje negativa do ktorych sa nam nechce. To by potom nikto nic nerobil. Ma ti to stat na dvore ? Nech ti to zaraba peniaze.

    Pipovci je offline (nepripojený) Pipovci

    Pipovci
    S tými negatívami mi to je jasné,len ide o to aby tie negatíva neboli vyššie ako príjem.A podnikanie v auto doprave v malom,si myslím ,že patrí medzi komplikovanejšie podnikanie!Stáčí len to ,že ak si neni platca dph začínaš byť pre väčšie firmi nezaujímavý!

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Pipovci Pozri príspevok
    S tými negatívami mi to je jasné,len ide o to aby tie negatíva neboli vyššie ako príjem.A podnikanie v auto doprave v malom,si myslím ,že patrí medzi komplikovanejšie podnikanie!Stáčí len to ,že ak si neni platca dph začínaš byť pre väčšie firmi nezaujímavý!
    Urcite na nieco prides.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.