Zavrieť

Porady

odvodňovacie otvory na plastových oknách

Dobrý deň,
chcela by som vás poprosiť o radu, predčasom mi montovali plastové okná a nedali mi krytky na odvodňovacie otvory z vonkajšej strany, mám to reklamovať alebo si ich niekde kúpiť, ak kúpiť tak kde?Má to vply na funkčnosť okna alebo je to len estetická záležitosť?
Vopred ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Mne ich tam tiež zabudli dať,už som na to aj zabudol,lebo som im chcel volať.Na funkciu to vplyv nemá

    bucina je offline (nepripojený) bucina

    bucina
    Vďaka za odpoveď,ma trochu štve že okná vyzerajú ako nedokončené.Nedajú sa tie kryty niekde zohnať?

    mardea je offline (nepripojený) mardea

    mardea
    Mne ich tiez zabudli dat. Zavolal som im. Zastavili sa u mna cestou na inu montaz a z krabice mi dali za hrst tych krytiek. Treba ich od nich jednoducho opytat a mali by Vam ich zadarmo aj dodatocen k oknam dodat. Treba na tom trvat. Maju ich. Nie pan v kancelarii ale montaznici vo svojom aute. :-))

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Jednoducho im zavolajte nech vám ich pošlú.Nie sú s tým žiadne problémy.Na funkčnosť to má vplyv.Takýto malý otvor je zaujímavý pre hmyz.Osy sú schopné v takomto otvore začať stavať hniezdo.Tým sa môže upchať.Krytka tento problém rieši.

    odvodňovacie otvory na plastových oknách

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.