Zavrieť

Porady

Odpovedanie na súkromné správy od admina Porady .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Veľmi sa ospravedlňujem za túto tému . Ale nemám inú možnosť , len využiť tento príspevok .

Dňa 21.4.2010 som požiadala Chobota o pomoc , nakoľko mzdárka renča zabudla heslo na Poradu a nevie sa sem dostať .A okrem toho medzitým zmenila aj emailovú adresu .Jednoducho nie každý musí byť technicky zdatný na vyriešenie uvedenej záležitosti .Chobot mi odpovedal , že nie je to v jeho kompetencii , čo aj chápem .
Dňa 22.4.2010 som požiadala Richarda o pomoc pri tomto probléme, kde som napísala SS a okrem toho som sa poistila s tým, že som prostredníctvom oznamu v profile upozornila na seba , že som posielala SS , a poprosila som ,aby sa mi pozrel na problém .

Ja neviem prečo , ale do dnešného dňa čakáme odpoveď od Richarda a odpovedi nieto.

Richard nehnevaj sa , že to takto píšem cez ohlasy , ale inú možnosť nemám . Čakáme stále od Teba odpoveď .
Usporiadat
Téma je uzavretá.
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Akurát na stretnutí v ZA sme hovorili, že mzdarka renča prestala chodiť na poradu a že je to veľká škoda. Tak už viem prečo
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Aj ja som minule písala Renči do profilu, že čo s ňou je, že sem nechodí. Fakt tu chýba.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac

Ale rád by som vedel, či zabudla taktiež i heslo do scrabble fóra...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Martin Mocko Pozri príspevok

Ale rád by som vedel, či zabudla taktiež i heslo do scrabble fóra...

No môžem Ti zodpovedne povedať , že už od januára mi nedala ťah . Možno aj od decembra .
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Martin Mocko Pozri príspevok

Ale rád by som vedel, či zabudla taktiež i heslo do scrabble fóra...
Ľahko zabudneš heslo. Prihlasujem sa automaticky, nemusím ho zadávať.
Minule mi synátor niečo robil v PC a zmazal mi heslá na mail, poradu aj na scrable. Musela som veru riadne premýšľať kde aké heslo mám. Najlepšie si dávať jedno heslo všade
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Prečo neskúšala možnosť pri prihlasovani "Zabudli ste heslo? " ? Hneď ako naskočí tabuľka meno a heslo. E-mail zadá svoj aktuálny, nie ten, ktorý už nepoužíva.

Tak by sa dostala aj na Poradu, aj do Draka. Potom si zmení = aktualizuje nový e-mail v Drakovi.
Naposledy upravil Dav : 07.05.10 at 16:36
8 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Ak má Renča ešte prístup k pôvodnej mailovej adrese, ktorú použila pri registrácii, tak by sa jej to mohlo podariť.


"Ak ste zabudli svoje užívateľské meno, alebo heslo, tu môžete požiadať o poslanie užívateľského mena na Váš email a obnovenie hesla. Po zadaní Vášho emailu, ktorý ste uviedli pri registrácii Vám budú zaslané inštrukcie ako si obnoviť heslo.
Obnova hesla má z bezpečnostných dôvodov dva kroky.

Najprv Vám zašleme email v ktorom musíte kliknúť na odkaz (čím potvrdíte, že máte prístup k emailu a teda že heslo bude zaslané do správnych rúk)
Po potvrdení emailu Vám bude vygenerované nové heslo, ktoré Vám zašleme na email."
7 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
to truch: Ja viem, že zabudnúť je veľmi ľahké..a hlavne, keď musí človek nosiť v hlave zopár PINkódov, hesiel a prístupových kódov do všetkých systémov. Celé to bolo myslené ako recesia..a pobavili sa hlavne ľudia, ktorí poznajú Renčinu závislosť od scrabble

Ostatným: Zitka už v pôvodnej správe písala, že zmenila aj email. Takže pravdepodobne pôvodná adresa je už asi zrušená kvôli neaktivite..alebo heslo je tam, kde "to poraďácke"...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

[QUOTE=Martin Mocko;1395932] Celé to bolo myslené ako recesia..a pobavili sa hlavne ľudia, ktorí poznajú Renčinu závislosť od scrabble

To som nevedela, nemyslela som, že to myslíš zo srandy, iba som Renču ľutovala. Ja som totiž tiež scrablista - závislák
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Martin Mocko Pozri príspevok
to truch: Ja viem, že zabudnúť je veľmi ľahké..a hlavne, keď musí človek nosiť v hlave zopár PINkódov, hesiel a prístupových kódov do všetkých systémov. Celé to bolo myslené ako recesia..a pobavili sa hlavne ľudia, ktorí poznajú Renčinu závislosť od scrabble

Ostatným: Zitka už v pôvodnej správe písala, že zmenila aj email. Takže pravdepodobne pôvodná adresa je už asi zrušená kvôli neaktivite..alebo heslo je tam, kde "to poraďácke"...
Áno pôvodný email má zrušený .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Lubaba Pozri príspevok
Ak má Renča ešte prístup k pôvodnej mailovej adrese, ktorú použila pri registrácii, tak by sa jej to mohlo podariť.


"Ak ste zabudli svoje užívateľské meno, alebo heslo, tu môžete požiadať o poslanie užívateľského mena na Váš email a obnovenie hesla. Po zadaní Vášho emailu, ktorý ste uviedli pri registrácii Vám budú zaslané inštrukcie ako si obnoviť heslo.
Obnova hesla má z bezpečnostných dôvodov dva kroky.

Najprv Vám zašleme email v ktorom musíte kliknúť na odkaz (čím potvrdíte, že máte prístup k emailu a teda že heslo bude zaslané do správnych rúk)
Po potvrdení emailu Vám bude vygenerované nové heslo, ktoré Vám zašleme na email."
Prístup k pôvodnej email adrese už nemá .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dav Pozri príspevok
Prečo neskúšala možnosť pri prihlasovani "Zabudli ste heslo? " ? Hneď ako naskočí tabuľka meno a heslo. E-mail zadá svoj aktuálny, nie ten, ktorý už nepoužíva.

Tak by sa dostala aj na Poradu, aj do Draka. Potom si zmení = aktualizuje nový e-mail v Drakovi.
Toto už skúšala a napriek tomu sa jej nedostalo nového hesla .
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kočky obdivujem vašu trpezlivosť
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zita5 Pozri príspevok
Toto už skúšala a napriek tomu sa jej nedostalo nového hesla .


Ďalšie možnosti :- zatelefonovať do RELIA s.r.o. , či by jej oni neporadili s pripojením. Alebo sa skúsiť pripojiť z počítača, ktorý nezdieľa Renčinu sklerózu, a heslo si zapamätal. Alebo ... porušenie Etikety...
P.S. Renča mi už chýba
5 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No konečne opúšťate farmu a iné výmysly na FB a vraciate sa na Poradu dievčatá.....
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
No konečne opúšťate farmu a iné výmysly na FB a vraciate sa na Poradu dievčatá.....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
alla66 Pozri príspevok
Kočky obdivujem vašu trpezlivosť
Poviem pravdu , už ma trpezlivosť pomaličky opúšťa.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zita5 Pozri príspevok
Poviem pravdu , už ma trpezlivosť pomaličky opúšťa.
Zitka, nech si znovu zriadi schránku s takým istým menom, neviem síce kde ju mala, ale môže to skúsiť na zozname, azete, atlase,thunderbird - spoločnosť Mozila, všade je tá možnosť zriadiť si s rôznymi koncovkami. Ako vidíš, tu sa skôr dočkáš súdneho dňa, ako odpovede od admina.( Odpovie Ti iba vtedy, keď ho riadne napáliš, inak na Teba kašle) Peknú nedeľu prajem.
1 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ja viem z minulosti, že niektorým členom - registrovanými pod 2 nickmi -neskôr admin zlúčil všetko do jedného nicku.
Preto by sa Renka mohla teraz zaregistrovať a potom admina požiadať o túto službu.
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mrzí ma prístup Richarda .Poraďáci ďakujem Vám za každý jeden príspevok.Som veľmi rada , že som tu nemusela komunikovať sama so sebou . Písala som Renče , že na Porade niektorým dobrým dušiam chýba , navrhla som jej podľa Vašich rád , aby sa zaregistrovala na novo.

Ešte raz vďaka .
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať