Zavrieť

Porady

2% pouzitie

Rad by som Vas poprosil o radu, je mozne vyuzit peniaze z 2% na zaplatenie mesacnych uctov, ktore si stahuje banka za jeho vedenie, je mozne z tychto penazi zaplatit web stranku nasho OZ a napokon pouzit tieto prostriedky na notara pri platbe za potvrdenie na poberanie 2% na dalsi rok? Su tieto vydavky opravnene? Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Zaplatit web stranku ano, ale len v pripade ze nou propagujete niektoru z cinnosti ktore uvadza § 50 zakona o dani z prijmov a na ktore sa predmetne prijate podiely zaplatenej dane v zmysle tohto zakona pouzit mozu. Taktiez vy musite mat tuto cinnost ako jednu zo svojich hlavnych cinnosti. Co sa tyka poplatkov za ucet a notara, stanovisko ministerstva pripusta individualne posudenie pouzitia podielov dane aj na rezijne naklady organizacie ale ja osobne by som to nepouzila a snazila sa to vykryt z inych prostriedkov zdruzenia.

    fero000 je offline (nepripojený) fero000

    fero000
    Dakujem za odpoved, este by som rad upresnil jednu malickost... Na ucte na, ktory sme obdrzali peniaze z 2 % neboli pred tym ziadne peniaze resp. mala ciastka do 100sk a ked nan nabehli, automaticky z tychto penazi potom stahovala banka na zaplatenie mesacneho poplatku za vedenie uctu. Ked sa teda rozhodneme zaplatit to z inych zdrojov - clenske napr. co nie je problem, mali sme ich v pokladnici, staci to riesit prijmovymi blockami vzdy pred realizaciou platby banke? Realne totiz tie peniaze boli platene akoby z dvoch percent, nik z nas na ucet extra ziadne peniaze kvoli tejto platbe za vedenie uctov nedal, boli iba v pokladnici.
    Dakujem za odpoved.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.