Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Kopie zle.jpg  
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ako sa do hory volá.........
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

A ja som si myslela, že sa tu opisujú príznaky nejakej choroby. Chvalabohu to tu prekypuje len a len zdravím.:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
hm....................
434bd70cbd5403c2af34f16f98e492c1.gif  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka prosím Ťa kam Ty chodíš na smajlíkov? Nemáš doma autorskú dielňu? Šepneš? Dokážu vyjadriť všetko bez toho aby niečo skreslili. Super!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Elenka
pre Teba
http://home.tiscali.cz:8080/cz753210/sm_ksichtiky.htm
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujem, ďakujem, ďakujem. :p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

M3G
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zitka, hm?????? To vieš, ja nemám smajlíkov, neviem s nimi robiť, neviem tu nič prilepiť ani odlepiť, nuž a potom takto....... Lenka, je to krásne a zaujímavé. Ale keď je to len pre Elenku, čo už.....Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale môžeš ich používať aj ty, ja som ich len kvôli Elenke sem dala, ináč mimo témy.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka, keď len to. Ja sa vďačne podelím.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Babenky aby ste nepovedali , že som lakomec:p tak tu sú aj takéto

http://www.zeta.sk/index.php3?action...c69691272032cb
Naposledy upravil Zita5 : 05.08.06 at 20:42
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no a môžte sa deliť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Lenka ďakujem aj ja ...zasa niečo nové
Naposledy upravil Zita5 : 05.08.06 at 20:51
slniečko.gif  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Taký vycerený ako som ja momentálne tam ani nie je. Ale ak by sa našiel niekto čo to umí, modelka by bola.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Taký vycerený ako som ja momentálne tam ani nie je. Ale ak by sa našiel niekto čo to umí, modelka by bola.
Elenka, aj dve, neboj. Aj ja sa tu uškŕňam od ucha k uchu - aha, takto . A robí mi to náramne dobre.:p (Teda to uškŕňanie a chichotanie).:p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
spravili sme si z témy dobrú zábavku.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
spravili sme si z témy dobrú zábavku.
Aj názov pasuje ....:p
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

15 rokov vo väzbe

Trestanec utekl z věznice, kde byl zadržen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj.V posteli najde mladý manželský pár.Vytáhne muže, sváze ho na židli a priváže ženu k posteli. Na to na manželku vylezl, políbil ji na krk, pak vstal a odešel do koupelny. Když je v koupelne, muž říká své žene:
"Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak Te políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluji Tě."
Žena odpovídá:
"Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí,že seš vážně sexy a zeptal se mě, jestli máme v koupelně nějakou vazelínu... Buď silný, miláčku. Taky Tě miluji....."...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Potrebovala som ráno záchrannú vestu, veď viete, prečo. Rehocem sa tu a nedeľa začala v pohode. No vidím, že ste zlaté, a vôbec nie lakomé, ale tých smajlíkov si môžem len prezerať, veď preto moje vykecávanie nemám čas na technický pokrok. Lenka, že mimo tému?. Ja myslím, že v tejto téme nikdy nie sme mimo témy: K e ď s a c í t i š z l e ..... vbehni rovno SEM!!!!!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

A tie stránky so smajlíkmi nemajú chybu. Už sa tu zabávame aj s dcérou. Prekárame jedna druhú. Ale našli sme aj také čo nás vystihujú. Super, super.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať