Zavrieť

Porady

NOVÍ ČLENOVIA

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Richard, prosím Ťa, vymysli niečo, že keď sa prihlási nový člen, tak by si mal povinne prečítať etiketu porady a postup pri obsluhe stránky ....hnevá ma, keď nový člen, ktorý je tu 5 minút, neprelúska stránku Porady, ale hneď založí novú tému, na tému, ktorá sa tu rozoberá už asi v 4-5ich príspevkoch dobrého 3/4 roka ! Potom sa nám to tu kopí a je z toho miš-maš. Ja viem, že je ťažké takýchto nespratníkov poriešiť, ale ..... skús niečo vymyslieť, ty si dobrá hlavička. Som už členom rok, veľmi mi táto stránka pomohla a záleží mi na tom, aby bola kvalitná !
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Malé opatrenia som urobil, ale úplne sa to nedá eliminovať. Tvrdšie opatrenia môžu znamenať aj väčšie komplikácie pre začínajúcich.
Niečo ešte zjavne musím spraviť, ale takýmto javom sa nedá vyhnúť úplne.
Napríklad, zaviedol som upozornenie pri zadávaní novej téme a napriek tomu niektorí zaraďujú témy nesprávne...
Tam už pomôže len jedno. Presun témy, upozornenie na existujúcu tému a pod.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
To upozornenie na existujúcu tému by možno postačilo, ak by sa to dalo technicky zvládnuť, len pochybujem, že všetci to budú akceptovať a najskôr si prečítajú existujúce príspevky ....... tak ako doteraz ! Pekný deň !
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nie, že by som sa chcel nováčikov začínajúcich existujúce témy zastávať,
ale aj ja niekedy dlho hľadám, kým objavím sú správnu vetvu.

Občas vadí, že vyhľadávanie je nemožné pre skratky typu "DSS".
Ak krátke slová môžu mať niekedy opodstatnenie...
Naposledy upravil bodliak : 15.05.05 at 16:30
0 1
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ale keď hľadáš niečo ako DSS a nič nenájdeš, tak predsa hľadám alternatívu "dôchodcovské" nie ? A vyhľadá ti všetky príspevky v ktorých sa vyskytuje slovo dôchodcovské a pod. a potom sa dá vybrať príspevok, ktorý sa isto týka DSS.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

No niekedy ako pises, "dochodcovske", inokedy "dochodkove"...
Ale ak je v teme spomenute len DSS, mam smolu.

Ak hladas koren slova, tiez mas casto len zopar pismen. Vyhladavanie ma zatial problem okrem diakritiky aj s padmi...
0 1
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ľahko sa hovorí niekomu , kto poradu pozná už rok. Keď som ju náhodne objavila ja , tak som sa poriadne nevedela ani zaregistrovať. Tak sa ani nedivím, že nováčik nevie , čo má vlastne na porade skôr urobiť.Najmä keď sa na poradu dostane úplnou náhodou.A hlavne keď je aj nie moc veľký kamarát s počítačom a internetom.Všetci sa postupne učíme a verím , že aj noví členovia sa postupne naučia. A keď sa začne jedna téma už x-tý krát , tiež to nie je niekedy na škodu, lebo pre nováčika prelúskať v danej téme názory v počte vyššom ako sto - čo niekde bežne býva - tiež nie je zrovna jednoduché.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Richard, už tu bola kedysi prosba...viem, že máš toho dosť na práci... dáko asi viac by sa zišlo varovať zadávateľov tém, nech najprv hľadajú. Množia sa nám tie isté neúrekom, odpovede budú kadetade
P.S.nielen noví členovia zadávajú tú istú tému
0 0
Téry Téry

Téry je offline (nepripojený) Téry

Ja ako novy clen som si ako prve precital celu Etiketu. A slubujem, ze ju budem dodrziavat. Naskor si v porade pohladam, co potrebujem a len ked neviem najst to co ma zaujima, dam otazku. A to najskor do uz existujucej temy, kde ta moja otazka "zapasuje". Len ak takejto temy este niet, zalozim novu.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Téry
Ja ako novy clen som si ako prve precital celu Etiketu. A slubujem, ze ju budem dodrziavat. Naskor si v porade pohladam, co potrebujem a len ked neviem najst to co ma zaujima, dam otazku. A to najskor do uz existujucej temy, kde ta moja otazka "zapasuje". Len ak takejto temy este niet, zalozim novu.
Vieš, ako sa nám bude potom dobre robiť?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ono to vypadá, že skôr alebo neskôr sa to bez moderátorov jednotlivých oblastí nezaobíde.
Tí by asi najlepšie ustrážili neodôvodnené duplikovanie tém.
Je to však dosť nevďačná robota a aj dostatočne schopných ľudí ochotných podujať sa na niečo také sa nepodarí nájsť len tak ľahko.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Téry
Ja ako novy clen som si ako prve precital celu Etiketu. A slubujem, ze ju budem dodrziavat. Naskor si v porade pohladam, co potrebujem a len ked neviem najst to co ma zaujima, dam otazku. A to najskor do uz existujucej temy, kde ta moja otazka "zapasuje". Len ak takejto temy este niet, zalozim novu.
Ďakujem Téry za dlhý zástup poraďákov.... každý tak hádam urobí . Chápem nových členov, aj my sme bojovali zo začiatku.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Téry
Ja ako novy clen som si ako prve precital celu Etiketu. A slubujem, ze ju budem dodrziavat. Naskor si v porade pohladam, co potrebujem a len ked neviem najst to co ma zaujima, dam otazku. A to najskor do uz existujucej temy, kde ta moja otazka "zapasuje". Len ak takejto temy este niet, zalozim novu.
Dúfam, že nebudeš jediný.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Téry
Ja ako novy clen som si ako prve precital celu Etiketu. A slubujem, ze ju budem dodrziavat. Naskor si v porade pohladam, co potrebujem a len ked neviem najst to co ma zaujima, dam otazku. A to najskor do uz existujucej temy, kde ta moja otazka "zapasuje". Len ak takejto temy este niet, zalozim novu.
A želám Ti čo najskôr, aby si mal/a/ 3000 príspevkov, potom to dúfam aj oslávime...

Hela
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Nemohli by si noví členovia dávať také mená , aby sa dalo rozoznať pohlavie?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Johanka
Nemohli by si noví členovia dávať také mená , aby sa dalo rozoznať pohlavie?
Johanka, nebolo by to márne.
Avšak si nemyslím, že je to bezpodmienečne nutné.
Na šuťáku ktoréhokoľvek člena Porady dokážu účastníci diskusie niekedy "prevetrať" tak, že ten nebude vedieť odpovedať ani na takúto jednoduchú otázku.:p
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
endrju
Na šuťáku ktoréhokoľvek člena Porady dokážu účastníci diskusie niekedy "prevetrať" tak, že ten nebude vedieť odpovedať ani na takúto jednoduchú otázku.:p
Andrej, to vôbec nie je pravda!!!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To sa dalo čakať že práve Vlaďa bude oponovať.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

vladan
Andrej, to vôbec nie je pravda!!!
Určite? Vlaďa, si o tom presvedčená?:p:p:p:p:p

Budem musieť navrhnúť Jožkovi Mihálovi, aby doplnil v etikete bod, že každý nový člen povinne musí prejsť spoveďou na šuťáku. Odborná komisia potom štatisticky vyhodnotí pravdivosť Tvojho a môjho tvrdenia.
Za predsedu komisie navrhujem Teba. Si v rebríčku šuťáku No.1.:p
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Aj ja sa zastanem nováčikov, veď aj ja som nedávno bola na tejto stránke ako vyoraná myš. Práve v tom sa mi Porada páčila, že si môžem zadať otázku bez cenzúry. Dnes je počet príspevkov ( a odpovedí ) taký rozsiahly, že aj zdatný Poraďák má často starosti s vyhľadaním a dopátraním sa potrebnej odpovede. Viac mi prekáža napríklad to kvantum smajlíkov, o ktorých často neviem, načo sú tam. Ak nechcete, tak na duplicitnú otázku nemusíte odpovedať!
0 0
Téry Téry

Téry je offline (nepripojený) Téry

blcha
Aj ja sa zastanem nováčikov, veď aj ja som nedávno bola na tejto stránke ako vyoraná myš. Práve v tom sa mi Porada páčila, že si môžem zadať otázku bez cenzúry. Dnes je počet príspevkov ( a odpovedí ) taký rozsiahly, že aj zdatný Poraďák má často starosti s vyhľadaním a dopátraním sa potrebnej odpovede. Viac mi prekáža napríklad to kvantum smajlíkov, o ktorých často neviem, načo sú tam. Ak nechcete, tak na duplicitnú otázku nemusíte odpovedať!
Ja som tu tiez novy a zda sa mi po par dnoch, ze to mnozstvo tem by nemuselo byt take rozsiahle kebi si ludia nasli cas trosku pozriet uz zalozene temy a tam pohladat co potrebuju. Napriklad tema typu "VZ k 1.7.2005" je tu asi 4 x.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať