Zavrieť

Porady

Zvysenie vyzivneho a uprava styku

Dobry den, navrh o zvysenie vyzivneho a upravu styku bol podany v auguste 2010. prve pojednavanie bolo v oktobry 2010, na ktore sa manzelka nedostavila. Bolo odrocene na december, medzitym sudkyna ochorela, a spis sa pohadzuje medzi sudcami. Nakolko to este vzdy trva, neviem s tym pohnut. Je nejaka moznost urychlit konanie? Bude to s platnostou od podania navrhu? poradte co mam robit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    DeLonge666 Pozri príspevok
    Dobry den, navrh o zvysenie vyzivneho a upravu styku bol podany v auguste 2010. prve pojednavanie bolo v oktobry 2010, na ktore sa manzelka nedostavila. Bolo odrocene na december, medzitym sudkyna ochorela, a spis sa pohadzuje medzi sudcami. Nakolko to este vzdy trva, neviem s tym pohnut. Je nejaka moznost urychlit konanie? Bude to s platnostou od podania navrhu? poradte co mam robit
    Nevedel som, že toto sa rieši medzi manželmi na súde.
    myslim nie pohlavneho styku, ale stretavanie sa s detmi

    inak v prvom prispevku mam napisane manzelka, rad by som sa opravil, je to byvala manzelka. deti su v mojej starostilovsti. dakujem

    takze ako pozeram, je to napisane trocha chaoticky, pisal to moj znamy, nema doma intenet, takze popisem podrobnosti o ktorych viem ja sam. takze takto: Jeho manzelka opustila rodinu a zacala zit s 23 rocnym romom. Po rozvode dostal deti do opatrovnictva on. Neplatila alimenty a taktiez jej obcasna navsteva nerobi dobre detom takze to posunul zasa na sud, len tam to nejako viazne. dakujeme za rady
    Naposledy upravil DeLonge666 : 05.01.11 at 19:32

    Zvysenie vyzivneho a uprava styku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.