Zavrieť

Porady

III.pilier -výpoveď zmluvy

Chcela som vypovedať zmluvu,kt. mám s dávkovým plánom 3z,avšak mi nepriznali výpoveď stým,že som nepodpísala dodatok na 4z a zmluva sa riadi stále dávkovým plánom 3z, v zmysle dávkového plánu 4z mi nemôžu vyhovieť.Dosť dobre nechápem odpoveď.Prosím vysvetlí mi to niekto?Ďakujem.
laicky mi povedala známa:pri 3z-preplatia len moje príspevky-bez príspevkov zamestnávateľa
treba nutne podpísať 4z a potom mi preplatia oboje príspevky,ale odrátajú si 20%.To už mi neplatí pôvodný dávkový plán 3z?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

    globalpartner
    moninika Pozri príspevok
    Chcela som vypovedať zmluvu,kt. mám s dávkovým plánom 3z,avšak mi nepriznali výpoveď stým,že som nepodpísala dodatok na 4z a zmluva sa riadi stále dávkovým plánom 3z, v zmysle dávkového plánu 4z mi nemôžu vyhovieť.Dosť dobre nechápem odpoveď.Prosím vysvetlí mi to niekto?Ďakujem.
    laicky mi povedala známa:pri 3z-preplatia len moje príspevky-bez príspevkov zamestnávateľa
    treba nutne podpísať 4z a potom mi preplatia oboje príspevky,ale odrátajú si 20%.To už mi neplatí pôvodný dávkový plán 3z?
    Je to jednoduché:
    Zmluva bola podpísaná v čase platnosti dávkového plánu 3z, počas trvania zmluvy došlo k zmene dávkového plánu na 4z a tak všetci ,ktorý písomne súhlasili a akceptovali dávkový plán 4z sa riadia týmto.
    Ostatným ktorí nepristúpili-neakceptovali nový dávkový plán 4z sa riadi zmluva dávkovým plánom 3z. Ak by chceli 4z treba sa riadiť stanoviskom poisťovne o pristúpení k dávkovému plánu 4z

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Tak si ho prečítate a tam nájdete odpoveď.

    III.pilier -výpoveď zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.