Zavrieť

Porady

poškriabaný lak na aute

Vie mi niekto poradiť ako odstrániť ( zamaskovať ) škrabance na aute ?
Pred pár dňami som nechal auto na dvore a pes ho v noci "obskákal";
Poškriabal obe kapoty, dvoje dverí a blatník. Škrabance nie sú moc hlboké, z 2-3 metrov nie je vidieť;
Vyskúšal som korekčnú tuhu, ale zrejme preto, že ryhy nie sú hlboké, farba sa vždy pri preleštení zotrie;
Auto má len rok a pol a prestriekanie mi nepripadá ako najekonomickejšie riešenie;
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    ja mam na aute sice hlbsie skrabance a prehlbeniny po hodenych kamenoch (zavistlivy sused... ) ale take jemne skrabance manzel "odstrani" lestiacou pastou... nie je ich potom tak vidno

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    treba navstivit odbornu predajnu........pouzit lestiacu pastu a lestiacim kotucom na vrtacke to prelestit.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    andreaS Pozri príspevok
    ja mam na aute sice hlbsie skrabance a prehlbeniny po hodenych kamenoch (zavistlivy sused... ) ale take jemne skrabance manzel "odstrani" lestiacou pastou... nie je ich potom tak vidno
    No teda, neni nad perfektné susedské vzťahy...-aspoň ste ho pozvali na pohárik červeného?

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    bohuzial je to mega magor... zacalo to vtedy ked nas jeho synacik zablokoval... lebo sme si dovolili zaparkovat pod panelakom a napriek tomu ze tam bolo volneho miesta az az tak proste zastavil s autom rovno za nami a my sme chvilu nato potrebovali odist, tak sme mali ostru vymenu nazorov kde mimo ine sused podotkol ze on tam byva dlhsie... takze tak

    ascari je offline (nepripojený) ascari

    ascari
    Skús použiť brúsnu pastu, ja používam turtlewax. Touto pastou "zbrúsiš" mikroskopickú vrchnú vrstvu a škrabanec sa stratí alebo zmenší. Po prebrúsení je dobré preleštiť leštiacou pastou vo farbe auta. Tiež používam od turtle wax. Presný názov neviem.

    poškriabaný lak na aute

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.