Zavrieť

Porady

Faktura na pokladni

Dobrý deň mám pokladňu ELCOM EURO 50 TE Mini a potrebujem uhradit faktúru ale píše mi " Nedef.daň.hlad.pre faktúru "
Naposledy upravil Ivanavia : 26.11.18 at 19:27
3 komentárov     zbaliť
Žabinka nerozumiem časti: ..a potrebujem urobiť faktúru ale píše mi " Nedef.daň.hlad.pre faktúru ".. ako sa dá na registračnej pokladni urobiť faktúra? myslíš úhradu faktúry?
Ivanavia Áno mám vytvorenú faktúru v ikrose a keďže mi peniažky dajú v hotovosti a mám registračnu pokladňu musím úhradu faktúry nadhodiť do pokladne tak mi to bolo vysvetlene no stále mi vyhadzuje toto "Nedef.daň.hlad.pre faktúru "
veronikasad oprav si text, potrebuješ uhradiť faktúru - nie urobiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    nemáš správne naprogramovanú pokladňu.. robil to niekto kto sa v tom vyzná?
    https://www.elcom.eu/public/media/10...mini-SKF_7.pdf pozri od strany 13 Programovanie pokladne..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivanavia Veď práve že mi to robili normálne v ofic.obchode a servise pokladníc a iného;
    No už som sa dočítala ako to nastaviť len ešte otázka vy mi viete poradiť koľko percent ( ake cislo zadat ) ako daňovu hladinu
    Žabinka mala som kedysi elcom euro 100, ale už si to dobre nepamätám.. no pri úhrade faktúry bola daňová hladina 0,00%..
    Žabinka Aby bolo možné realizovať operáciu úhrady a vrátenia faktúry, musí byť jedna daňová sadzba naprogramovaná na typ „Faktúra“. Ak takéto
    nastavenie pokladnice nie je dostupné, potrebujete aktualizovať softvér pokladnice.
    http://www.filipo.sk/files/pokladnice-help.pdf
      zbaliť
    Ivanavia Áno takto presne idem podľa manual ale ako píšem vždy mi to vyhodí Nedef.daň.hlad.pre faktúru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.