Zavrieť

Porady

polyscias balfouriana fabien

Zdravim, mam tuto kvetinu uz zopar rokov a teraz mi z nicoho nic ovisla. Na konci vyrasilo vela novych listkov a kleslo to akoby pod vahou k zemi. Viete mi niekto poradit ci sa moze tento kvet strihat? Alebo ako inak mu pomoct?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    fabien Pozri príspevok
    Zdravim, mam tuto kvetinu uz zopar rokov a teraz mi z nicoho nic ovisla. Na konci vyrasilo vela novych listkov a kleslo to akoby pod vahou k zemi. Viete mi niekto poradit ci sa moze tento kvet strihat? Alebo ako inak mu pomoct?
    Dakujem
    Má rada svetlé miesto, ale nie priame slnko.Hnojíme každé 3 týždne. Asi máš veľmi suchý vzduch, keď kvetinka ovisla.Veľmi ľahko chytá pleseň, posypala by som pôdu preventívne mletou škoricou a končeky by som zostrihala.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    fabien Pozri príspevok
    Ďakujem,
    pestujem ju ako hydroponiu uz 3 roky, doteraz nič. Volala som do botanickej, poradili v podstate to čo ty, takže dnes máme strihaciu akciu snáď to môj "Leon Fabien" zvládne.
    Tá škorica funguje aj na hydroponie?
    V pohode bude fungovať ako hydrokultúra aj v škoricovom " náleve". Poškodiť jej to nemôže.

    fabien je offline (nepripojený) fabien

    fabien
    Ďakujem,
    pestujem ju ako hydroponiu uz 3 roky, doteraz nič. Volala som do botanickej, poradili v podstate to čo ty, takže dnes máme strihaciu akciu snáď to môj "Leon Fabien" zvládne.
    Tá škorica funguje aj na hydroponie?

    polyscias balfouriana fabien

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.