Zavrieť

Porady

sms zadarmo

cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    martin-nik Pozri príspevok
    cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem
    Neviem, kolko mas rokov, ale na taketo hluposti sa uz moc ludi nechyta...

    Nic v zlom, ale ta baba sa nechce zoznamit, ta baba zaraba na tom, ze klame a zaraba na tom, ze sa chce "akoze" zoznamit. A neblazni tak len teba, ale kazdeho, kto je ochotny platit take drahe sms, ci hovory.

    Keby naozaj nejaka baba hladala niekoho na seriozne zoznamenie a nema net, tak da aspon svoje cislo mobilu.
    A to, ze nema ani net, ani mobil, tak to jej never.
    A ako vies, ze sa ti paci? Videl si ju nazivo? Urcite nie. Ak si ju objavil na nejakom inzerate s fotkou, tak na tej fotke nemusi byt ona...

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    a kde to vsade funguje lebo to jenieco dake ako audiotextove cislo preto tolko vela zerie ziadne o2 ani orange a t mobile

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    zadal som cislo 6672 a toto mi napisalo není platné telefonní číslo. Použijte předrazený kód vaší země

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ide o premium sms a tie nie su zadarmo

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ...nájsť babu, ktorá nebude skúpa na tel.číslo

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    blbec alebo zufalec? Si fakt myslis, ze to ma nejaky zmysel okrem toho, ze ta pekne o prachy osklbu? ach jaj.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    martin-nik Pozri príspevok
    cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem
    ze nema ani mobil ani net....hmmm ,a ja som si myslel ze ten druh uz davno vymrel

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    vulxy
    ze nema ani mobil ani net....hmmm ,a ja som si myslel ze ten druh uz davno vymrel
    Ešte nie, osobne poznám niekoľko takých múzejných exemplárov.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    PotPalo Pozri príspevok
    Ešte nie, osobne poznám niekoľko takých múzejných exemplárov.
    a co im davaju jest???

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    martin-nik Pozri príspevok
    cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem
    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    martin-nik Pozri príspevok
    a kde to vsade funguje lebo to jenieco dake ako audiotextove cislo preto tolko vela zerie ziadne o2 ani orange a t mobile
    Zadaj príslušné termíny do vyhľadávača ...za Teba to nik neurobí ... len Ty vieš , čo potrebuješ ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.