Zavrieť

Porady

Vyhladanie prispevkov

Ked som si chcel pozriet svoje starsie prispevky na Porade cez: ministatistika, viac statistik tak mi to ukazalo, ze mam napr 398 prispevkov ale v rozbalenej forme, kde sa na ne mozem pozriet, mi zobrazil vyber iba 200. A vsetky iba z roku 2009, 2008 nie. Preco?
Mozem sa k nim nejako dostat
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    kergulaan Pozri príspevok
    co a kam posuvas????
    No tvoj príspevok Zitulda posúvala aby nepadol do zabudnutia a aby si sa dočkal odpovede. A samozrejme aj my ostatný.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    kergulaan Pozri príspevok
    co a kam posuvas????

    Xanti Pozri príspevok
    No tvoj príspevok Zitulda posúvala aby nepadol do zabudnutia a aby si sa dočkal odpovede. A samozrejme aj my ostatný.
    No vidíš?! kam som to posúvala? Xanti Ti odpovedala za mňa, a za to...Tebe Xanti patrí moja vďaka.
    A nakoniec aj mňa zaujíma odpoveď na Tvoj príspevok. Pýtam sa aj Teba kergulaan..písal si-citujem" chcel pozriet svoje starsie prispevky na Porade cez: ministatistika, viac statistik a prosím hrubo označené kde nájdem??? Ty si to ako našiel???
    Naposledy upravil Zitulda : 13.01.10 at 21:10

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    zobrazí posledných 200 príspevkov, pokiaľ chceš viac, tak treba ísť cez Moje Nastavenie - Sledované témy. /ak ich máš nastavené.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Zitulda Pozri príspevok



    No vidíš?! kam som to posúvala? Xanti Ti odpovedala za mňa, a za to...Tebe Xanti patrí moja vďaka.
    A nakoniec aj mňa zaujíma odpoveď na Tvoj príspevok. Pýtam sa aj Teba kergulaan..písal si-citujem" chcel pozriet svoje starsie prispevky na Porade cez: ministatistika, viac statistik a prosím hrubo označené kde nájdem??? Ty si to ako našiel???
    Dakujem za posunutie. :>D
    Ked si prihlasena na porade, tak hore mas moznost "pridat temu" a Vyhladavanie. Pod tym na dalsom riadku mas svoje meno Vitajte Zitulda ...
    Ked na svoje meno kliknes dostanes sa na stranku svojho profilu a tam na pravej strane mas Mini statistiku a tam na spodku mas volbu Viac statistik. A je to.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    lenkak Pozri príspevok
    zobrazí posledných 200 príspevkov, pokiaľ chceš viac, tak treba ísť cez Moje Nastavenie - Sledované témy. /ak ich máš nastavené.
    No to ma dost sklamalo, ja nemam nastavene temy na sledovacku, ked mam cas sledujem a ked nie tak nie. A automaticke sledovanie, to su stale upozornenia ze nieco prislo, nikto reagoval a to ma dost otravuje. No coz nieto tak nieto.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    kergulaan Pozri príspevok
    Dakujem za posunutie. :>D
    Ked si prihlasena na porade, tak hore mas moznost "pridat temu" a Vyhladavanie. Pod tym na dalsom riadku mas svoje meno Vitajte Zitulda ...
    Ked na svoje meno kliknes dostanes sa na stranku svojho profilu a tam na pravej strane mas Mini statistiku a tam na spodku mas volbu Viac statistik. A je to.
    no teda, mne je do...to si si robil srandu???...dľa inštrukcií, Ti ďakujem a hneď som to skúsila. A vieš čo som našla? figu borovú
    klikla som na miništatistiku ... tak sa schovali údaje o mne, aj s spolu mojim avatarom a priatelia sa posunuli vyššie
    a klikla na viac štatistík ...tak nenastalo ništ,iba sa zmenila farba názvu z modrej na červenú a zmizli mi všetky odkazy na ľavej strane aj s okienkom, zväčšili sa písmená názvu Štatistika a všetky údaje: koľko príspevkov, odkazov, článkov v blogu máš a údaje čo práve robíš.rolleyes:
    Naposledy upravil Zitulda : 16.01.10 at 01:08

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Zitulda Pozri príspevok
    no teda, mne je do...to si si robil srandu???...dľa inštrukcií, Ti ďakujem a hneď som to skúsila. A vieš čo som našla? figu borovú
    klikla som na miništatistiku ... tak sa schovali údaje o mne, aj s spolu mojim avatarom a priatelia sa posunuli vyššie
    a klikla na viac štatistík ...tak nenastalo ništ,iba sa zmenila farba názvu z modrej na červenú a zmizli mi všetky odkazy na ľavej strane aj s okienkom, zväčšili sa písmená názvu Štatistika a všetky údaje: koľko príspevkov, odkazov, článkov v blogu máš a údaje čo práve robíš.rolleyes:
    Nechapem, vyskusal som to 5x a vsetko funguje ako som napisal vid prilozene screeny
    C1 - po kliknuti na kergulaan
    C2 - po kliknuti na viac statistik (mozes kliknut aj na statistika v riadku Odkazy, O mne, Statistika , Priatelia)
    C3 - po kliknuti na: Najst vsetky prispevky od kergulaan

    Tak fakt neviem kde je chyba, mne to funguje a nic sa nikde nepresuva ani nestraca.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    No este som to vsetko vyskusal na tvojom profile a tu su screeny:
    Vsetko funguje ako som napisal.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Tak ako píše kergulaan to ide, ale zobrazí sa iba posledných 200 príspevkov, viac mi nechce ukázať.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    kergulaan Pozri príspevok
    No to ma dost sklamalo, ja nemam nastavene temy na sledovacku, ked mam cas sledujem a ked nie tak nie. A automaticke sledovanie, to su stale upozornenia ze nieco prislo, nikto reagoval a to ma dost otravuje. No coz nieto tak nieto.
    Mýliš sa, ak si nastavíš automatické sledovanie a nastavíš " Neželám si upozornenia" nebude ťa nikto a nič otravovať.


    Potom Ti stačí otvoriť Sledované témy a dozvieš sa, kto a kedy reagoval v danej téme.


    Keby si mal automatické sledovanie nastavené od prvého príspevku, mohol si mať pod palcom všetky témy, do ktorých si prispieval, alebo tie, ktoré ťa zaujali obsahom.

    Nikdy nie je neskoro, ak si matne spomínaš na tvoje staré príspevky, môžeš si vyhľadať tému a zakliknúť Sledovať túto tému.
    viď.obrázok
    Snap106.jpg  
    Snap105.jpg  
    1/1

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    kergulaan Pozri príspevok
    Dakujem a skusim, i ked si nepamatam presne kde to bolo.
    Este raz dakujem
    vyhľadávač ťa našiel :
    http://www.porada.sk/search.php?searchid=9866006

    najviac si prispieval do PC
    http://www.porada.sk/search.php?searchid=9866022

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    No zaujimave je, ze napriklad temu: http://www.porada.sk/t126214-novy-nb...-internet.html vobec nenaslo a pritom sa jedna o temu ktoru som sam zalozil. A tiez dalsie prispevky v mnohych dalsich temach.
    Idem vyskusat ci nebuden uspesnejsi

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Je lepsie si zvolit rozsirene vyhladavanie a tam si zadat meno a vyhlada vsetky temy do ktorych dotycny prispieval, no a potom uz len hladat.
    Nasiel som tam, aj v predchadzajucom prispevku spomenutu temu.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    kergulaan Pozri príspevok
    No zaujimave je, ze napriklad temu: http://www.porada.sk/t126214-novy-nb...-internet.html vobec nenaslo a pritom sa jedna o temu ktoru som sam zalozil. A tiez dalsie prispevky v mnohych dalsich temach.
    Idem vyskusat ci nebuden uspesnejsi
    Klikla som na danú tému, http://www.porada.sk/t126214-novy-nb...-internet.html je v poriadku
    PS: nesmieš sa veľmô ponáhľať, musíš mať malé prestavky vo vyhľadávaní

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    kergulaan Pozri príspevok
    No zaujimave je, ze napriklad temu: http://www.porada.sk/t126214-novy-nb...-internet.html vobec nenaslo a pritom sa jedna o temu ktoru som sam zalozil. A tiez dalsie prispevky v mnohych dalsich temach.
    Idem vyskusat ci nebuden uspesnejsi
    Témy, ktoré si pridal, skús vyhľadať cez svoj profil - štatistika- témy, ktoré pridal kergulaan.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    kergulaan Pozri príspevok
    Ked som si chcel pozriet svoje starsie prispevky na Porade cez: ministatistika, viac statistik tak mi to ukazalo, ze mam napr 398 prispevkov ale v rozbalenej forme, kde sa na ne mozem pozriet, mi zobrazil vyber iba 200. A vsetky iba z roku 2009, 2008 nie. Preco?
    Mozem sa k nim nejako dostat
    Dakujem
    zdenka131 Pozri príspevok
    Témy, ktoré si pridal, skús vyhľadať cez svoj profil - štatistika- témy, ktoré pridal kergulaan.
    ...v štatistike je 200 posledných tém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.