Zavrieť

Porady

nechuti mi maso

Ahojte poradaci, chcem sa opytat ci nema niekto skusenost s tym, ze mu prestane chutit maso? Mam 25 rokov a nikdy sa mi to nestalo, zjem vsetko, nikdy som neriesila nieco take ako diety alebo vegetarianstvo, pretoze mam dobry metabolizmus a nemam problem s nadvahou. No posledny mesiac ma trapi nechut k masu. V momente ked jem maso obracia sa mi zaludok a je mi z neho velmi tazko. Snazim sa mu vyhybat a ked ho zacitim je mi na zvracanie. Neviete mi prosim povedat co sa so mnou deje?

Ďakujem pekne za vas nazor
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Inak nevim, v com je problem. Ja potraviny, ktore mi nechutia nejem a nijako mi to nekomplikuje zivot Nechut na maso je skor darom a pozehnanim, pretoze maso nie je pre cloveka zrovna to najzravsie. Co by ja som za to dal, keby mi prestali chutit napriklad sladkosti....
    Naposledy upravil misomiso : 13.11.12 at 16:03

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    U mna bolo toto spoľahlivejšie a rýchlejšie ako tehotenský test.Akonáhle sa mi dvihol žaludok pri pohľade na maso,bol z toho buduci potomok.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    hm...je to mozne, u mna bola spolahliva masova polievka na sporaku, ci vstup do masiarne...

    luckkka je offline (nepripojený) luckkka

    luckkka
    Hmm.. tehotna asi nie, bola som v piatok u zenskeho a nehovoril nic o tehotenstve takze to som vylucila..

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    mozno si len na zaciatku-staci ak mas zdvihnutu sliznicu,malicke nemusi byt este vobec vidno-ja som niecim takym presla.este to nevylucuj!!!

    gilda je offline (nepripojený) gilda

    gilda
    ..."ma trapi nechut k masu. V momente ked jem maso obracia sa mi zaludok a je mi z neho velmi tazko. Snazim sa mu vyhybat a ked ho zacitim je mi na zvracanie."

    ....ani sa ti nečudujem:
    "Proč tak brzy umíráme -
    Seneca se diví.
    Poneváč z mrtvých živočíchú chceme býti živí."
    Hugolín Gavlovič
    Naposledy upravil gilda : 05.11.12 at 11:46
    bettylou a z mrtvej rastliny lepšie vyhliadky?

    elisabeth je offline (nepripojený) elisabeth

    elisabeth
    tiež hlasujem za tehotenstvo, že ženský lekár nič nezbadal, to nevylučuje....
    Ak by to tak bolo, nemusíš sa báť, keď si naštuduješ literatúru o výžive, dobre zostavíš jedálny lístok, aby si dostala do seba všetky potrebné živiny, budeš v poriadku ty aj bábo.

    Moja sestra je vegetariánka už cca 15 rokov (prešla k vegetariánskej strave zo zdravotných dôvodov), je zdravá, štíhla a hoci má 45 rokov, každý je háda maximálne 35.
    Keď ma vidí variť hovädziu alebo kuraciu polievku, povie "Zas varíš vývar z mŕtvoly?" - tým spoľahlivo zabezpečí psovi sviatočný obed a mne 2 týždne vedgetariánskej diéty, lebo sa mi zdvihne žalúdok a aspoň 2 týždne mäso nemôžem ani cítiť.

    cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

    cibka1
    aj ja som za tehotenstvo ;-)
    mne sa síce nedvíhal žalúdok, ale na maso som nemala vôbec chuť, a celé tehotenstvo som ho ani nejedla ;-)

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Akože neviem, čo všetci dopredu dievča len plašíte...,vobec nemusí byť tehotná...

    jazzy je offline (nepripojený) jazzy

    jazzy
    Mojej dcére prestalo chutiť mäso, keď mala 5 rokov, postupne ho prestala jesť úplne. Teraz má 18, je vegetariánka a ja nie som babka...

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    jazzy Pozri príspevok
    Mojej dcére prestalo chutiť mäso, keď mala 5 rokov, postupne ho prestala jesť úplne. Teraz má 18, je vegetariánka a ja nie som babka...
    šak času dosť, či?

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    misomiso Pozri príspevok
    Inak nevim, v com je problem. Ja potraviny, ktore mi nechutia nejem a nijako mi to nekomplikuje zivot Necut na maso je skor darom a pozehnanim, pretoze maso nie je pre cloveka zrovna to najzravsie. Co by ja som za to dal, keby mi prestali chutit napriklad sladkosti....
    Ani nehovor- taká študentská pečať- to je strašná droga..., viem, o čom hovoríš...

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    luckkka Pozri príspevok
    Ahojte poradaci, chcem sa opytat ci nema niekto skusenost s tym, ze mu prestane chutit maso? Mam 25 rokov a nikdy sa mi to nestalo, zjem vsetko, nikdy som neriesila nieco take ako diety alebo vegetarianstvo, pretoze mam dobry metabolizmus a nemam problem s nadvahou. No posledny mesiac ma trapi nechut k masu. V momente ked jem maso obracia sa mi zaludok a je mi z neho velmi tazko. Snazim sa mu vyhybat a ked ho zacitim je mi na zvracanie. Neviete mi prosim povedat co sa so mnou deje?

    Ďakujem pekne za vas nazor
    bola som na tom rovnako, vtedy som mala 26. Ked som zbadala mäso prišlo mi zle, tak som ho jednoducho prestala jesť. Dnes, cca po 11 rokoch, si z času na čas mäso dám napr. nejakú fajnovú šunku, ochutnám divinu, barana ... len taký malý kúsok, že čo ak mi to začne chutiť. Ale väčšinou ma to len utvrdí v tom, že mäso nie je nič pre mňa. Ale ak napríklad robím manželovi stroganov, alebo sviečkovú, segedín mám veľmi rada tú omáčku.

    day je offline (nepripojený) day

    day
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Akože neviem, čo všetci dopredu dievča len plašíte...,vobec nemusí byť tehotná...
    ... mozno jej nechuti len maso

    puvapuva je offline (nepripojený) puvapuva

    puvapuva
    Ak jej nechuti maso, mozno sa len zmenili potreby jej tela. Okrem tehotenstva mi napada:
    - zacala brat antikoncepciu
    - telo zacalo odmietat Eckove, umele, supermarketove masa. Co takto skusit nejake BIO maso?
    - telo ma malo nejakeho vitaminu, alebo nejakej zlozky, ktora pomaha spracovavat maso. Alebo jednoducho momentalne maso nepotrebuje. Staci pockat, mozno v lete sa to zmeni.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.