Zavrieť

Porady

Starostlivosť o vnučku a nezamestnaná dcéra - prosim poradte,co mozem urobit??

dobry den...mam taky problem..mam dospelu 30-rocnu dceru,ktora byva somnou v 3-izbovom byte aj z jej 4-rocnou dcerkou o ktoru sa nestara,neplati jej skolku a vsetky veci,ci uz na oblecenie,alebo strava jej davam z toho co zarobim..to by mi ani vobec nevadilo.rada sa o nu staram,ved je to nakoniec moja vnucka,ktoru by som si rada aj osvojila,lebo moja dcera sa nedokaze o nu postarat..ale hlavne ide o to,ze momentalne je nezamestnana a uz mi pokradla vela veci,ktore potom spenazila..na najom mi neprispieva a ani na stravu..mozete mi prosim poradit,ako by som ju mohla dostat z bytu prec?chcela by som sa opytat,ci jej musim kupit nejaky byt,alebo staci,ked jej zabespecim nahradne ubytovanie(ubytovnu)a zaplatim jej to na par mesiacou..rada,by som sa aj opytala,ze na aku mimimalnu dobu by som jej to musela zaplatit a ake kroky by som mala podniknut,ked nebude chciet odist a bude robit problemi...za vase poradenstvo vam velmi pekne dakujem..
Naposledy upravil Dav : 13.09.10 at 15:52 Dôvod: len som chcela podotknut,ze tento prispevok,bol pisany mnou,ako dcerou,pre moju mamu..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak dcéra nie je spolumajiteľkou bytu,môžeš jej zrušiť trvalý pobyt. Nie si povinná jej hľadať iné ubytovanie.

    Len ,aby si dcéra s trucu pri odchode z domu nezobrala aj dieťa...

    Navštív odd. sociálnych vecí, tam ti poradia,príp.pomôžu spísať žiadosť na súd o zverenie vnučky do výchovy. To už je trochu komlikovanejšie, je to už iná téma...

    Starostlivosť o vnučku a nezamestnaná dcéra - prosim poradte,co mozem urobit??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.