Zavrieť

Porady

Rozvrhnutie pracovného času v dvojzmennej prevádzke

Dobrý deň, potrebovala by som informácie o rozvrhnutí pracovného času v dvojzmennej prevádzke, informácie hľadom nadčasov a zodpovednosti zamestnanca.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirrom je offline (nepripojený) mirrom

    mirrom
    Vsetky informacie o rozvrhnutí pracovného času v dvojzmennej prevádzke, informácie ohľadom nadčasov a zodpovednosti zamestnanca najdes v zakonniku prace napr. aj na tejto stranke :
    http://www.zbierka.sk/default.aspx?sid=3&category=11
    je tam odkaz na uplne aktualne znenie v "pdf" a potom si to uz len treba otvorit a hladat a citat.
    Ak mas nejaky konkretny problem, upresni.

    motto :
    nie je zasluzne dat cloveku rybu aby sa nasytil, ale je zasluzne naucit ho tu rybu chytat
    Naposledy upravil mirrom : 21.09.09 at 06:55

    Pantarhei je offline (nepripojený) Pantarhei

    Pantarhei
    Ano, ten som už prešla....ale môj šéf potrebuje rozvrhnutie v dvojzmennej, prípadne trojzmennej prevádzke, ktorá nie je nepretržitá. Ide len o prácu 5 dní v týždni a to nie je rozpísané v zákonníku. Je to tam len všeobecne. Potrebovali by sme informácie o rôznych variáciach rozvrhnutia času.

    Rozvrhnutie pracovného času v dvojzmennej prevádzke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.