Zavrieť

Porady

čierny okraj na monitore

Prosím Vás neviete mi niekto poradiť, mám v PC jednu puzzle hru na odreagovanie ju používam už asi 2 roky, keď som ju spustila pred dvomi dňami samotná hra je veľmi zmenšená len na stred obrazovky, a ostatná plocha okolo celá čierna, tak som si ju stiahla z netu nanovo a je to také isté, čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    V úvodnom okne by asi nemalo byť zaškrtnuté políčko Window mode, skús to vypnúť.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ivetakli Pozri príspevok
    Prosím Vás neviete mi niekto poradiť, mám v PC jednu puzzle hru na odreagovanie ju používam už asi 2 roky, keď som ju spustila pred dvomi dňami samotná hra je veľmi zmenšená len na stred obrazovky, a ostatná plocha okolo celá čierna, tak som si ju stiahla z netu nanovo a je to také isté, čo s tým?
    Pôjde o nastavenie rozlíšenia monitora, resp. hry. Je možné v hre nastaviť rozlíšenie? Je to hra spúšťaná v samostatnom okne, alebo je to hra spúšťaná v prostredí DOS? AK to nevieš, daj sem odkaz na tú stránku, odkiaľ hru sťahuješ, pozriem na hru a skúsim zistiť, kde je problém. Bez toho, aby som poznal aplikáciu je ťažké presne poradiť.

    ivetakli je offline (nepripojený) ivetakli

    ivetakli
    z týchto vecí som analfabet, je to hra passage 3 christmas edition, s takými vianočnými motívmi od gekko software, neviem presne skadiaľ to sťahujem, ale nie zo stranky gekko, je to demo a do vyhľadávača si dávam passage 3 christmas edition free version

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ivetakli Pozri príspevok
    z týchto vecí som analfabet, je to hra passage 3 christmas edition, s takými vianočnými motívmi od gekko software, neviem presne skadiaľ to sťahujem, ale nie zo stranky gekko, je to demo a do vyhľadávača si dávam passage 3 christmas edition free version
    Presne ako písala zamestnankyna - tú hru je možné spúšťať v okne (ako sa ti spúšťa teraz) alebo na celom monitore, ako sa ti spúšťala predtým. Rozdiel je len v tom zaškrtávacom poli - "Window mode".

    To si neskúšala prepnúť?

    ivetakli je offline (nepripojený) ivetakli

    ivetakli
    ked to mám zaškrtnuté, tak sa nedá spustiť vôbec, keď to zaškrtnuté nie je, tak to mám také zmenšené, v tom to asi nebude, ostatné programy fungujú všetky normálne

    čierny okraj na monitore

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.