Zavrieť

Porady

Skylink karta

Ahoj! Prosím o radu. Dnes sme kúpili kartu do satelitu a po vložení a načítaní pýta stále heslo. Máme ešte 13 pokusov zo šestnástich a nevieme ako ďalej.
Prosím neviete poradiť podrobný postup aktivácie karty? Vďaka za každú radu, alebo skúsenosť.
Ak som to zaradila do zlej témy, prosím o ospravedlnenie.
Naposledy upravil ivus1990 : 22.08.10 at 20:43
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som sa registroval práve včera.Bolo bez problemov cez web za pár minút.No problem.je to to číslo pod čiarovym kódom najskôr sa musíte na stránkach skilink registrovať príde vám od nich mail a až potom po otvorení svojho účtu zadáte číslo karty cez svoj účet..
1 0
ivus1990 ivus1990

ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

Rada by som sa opýtala. Teraz mi nejde možno priamo o registráciu, ale o to, či pred registráciou pýtalo od Teba heslo? Ide o to, že som čítala, že registrácia je potrebná až po niekoľkých dňoch, pričom karta beží. Nie som si istá, či sme správne postupovali pri vložení karty.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Karta nepôjde pokiaľ ju nezaregistrujete.Po registrácii vám pôjdu zadarmo všetky volné programy tj slovenské a české bez časového obmedzenia .Platené vám pôjdu dva mesiace zadara.potom ich vypnú.Ale preto aby váš satelitný prijímač bol schopný komunikovať s družicou musíte odoslať aktivačný kód ,to je to číslo pod čiarovym kódpom.PRVÉ ČO MUSÍTE UROBIŤ JE REGISTRÁCIA NA ICH WEB-E.Bez toho vám to nepôjde.A potom musíte natočiť parabolu sat prijímača na družicu ASTRA 1D,3A/Ku .Nachádza sa niekde nad severným Francúzkom.
0 0
ivus1990 ivus1990

ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

Vďaka, ideme na to.
0 0
ivus1990 ivus1990

ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

Takže, parabola natočená, registrácia prebehla, e-mail došiel, na TV stále píše kódovaný kanál. Je to v poriadku? Asi ako dlho trvá, kým to pôjde? Resp. čo ešte je treba urobiť? Je treba ešte niečo nastaviť na Openboxe /zadať/? Alebo len čakať ???
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Musis pockat na EMM zapisy. Cez menu (v openboxe) by sa malo dat pozriet niekde na zapisy na karte (info o karte a pod ...) mal by tam byt vypisany kanal a datum od kedy do kedy mas na neho zapis.
Receivery openbox poznam len s pocutia, ale predpokladam, ze mas v openboxe taky firmware, ktory prepusta na kartu zapisy (respektive nema bloker). Receivery takehoto typu zvyknu mat citacku conax embedded, cize dokazu citat len conax karty. Vhodnou upravou firmwaru sa z tejto citacky stane uni citacka, ktora si poradi s hocijakou neparovanou kartou.
Dalsi problem moze byt v tom, ze skylink zacal vydavat nove ICE karty, ktore nefunguju vo vsetkych citackach
Problem moze byt aj v tom, ze niesi na spravnej druzici. Overis si to tak, ze skusis naskenovat druzicu a napr. typicky program, ktory je na 23,5 je Noe TV http://www.lyngsat.com/astra23.html Ak ti ten program pojde, tak si spravne.
Odporucil by som ti prekonzultovat to na http://www.openboxforum.cz/ alebo na http://www.ab-forum.info/ ak si nedas rady, tak jedine vyhladat nejakeho sat technika
1 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

220870 Pozri príspevok
A potom musíte natočiť parabolu sat prijímača na družicu ASTRA 1D,3A/Ku .Nachádza sa niekde nad severným Francúzkom.
Druzice sa nachadzaju nad rovnikom vsetky
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Mňa sa pri kúpe karty pýtali či mi zoberie novú kartu.Tuším tam nastavoval zadával frekvenciu družice.
0 0
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

Dobrý deň, kúpili sme skilink kartu, zaregistrovali, v poriadku to fungovalo asi 10 dní. Teraz mi stále píše vložiť kartu a ja ju tam stále mám. alebo napíše program kódovaný a je to program normálne čo inak kodovaný nie je napr. STV 1 a včera to isté a nešiel vôbec žiadny program pozerať. Vie te niekto poradiť čo s tým?
0 0
Deiky Deiky

Deiky je offline (nepripojený) Deiky

Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac
Aky prijmac máte?
0 0
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

TV máme Philips, ale názov skrinky v ktorej je karta neviem.
Myslím, že by skilink karta mala fungovať v každom prijímači.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
mala ale niekedy treba niektoré parametre preinštalovať alebo nastaviť.Ja mam open box x- 810.Tiež sa tam v čomsi vrtali.
0 0
harja harja

harja je offline (nepripojený) harja

Mne montovali sky link z firmy. Po inštalácii mi technik povedal, že kartu musím do 20 dní zaregistrovať a na 2 mesiace budem mať platené programy zadara. Na 20. deň sme kartu zaregistrovali cez počítač ( robi syn ) a teraz máme ešte asi 1 mesiac tie programy zadara.
0 0
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

Kartu sme zaregistrovali hneď po inštalácii. Aký názov mám prijímača v ktorom je karta musím doma pozrieť, potom sa ozvem.
Včera večer prestal ísť program a nejde doteraz vôbec žiaden pritom je karta zaregistrovaná a asi 10 dní išla bez problémov. Tak som z toho paf a neviem čo teraz.
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Ivana 1511 Pozri príspevok
Dobrý deň, kúpili sme skilink kartu, zaregistrovali, v poriadku to fungovalo asi 10 dní. Teraz mi stále píše vložiť kartu a ja ju tam stále mám. alebo napíše program kódovaný a je to program normálne čo inak kodovaný nie je napr. STV 1 a včera to isté a nešiel vôbec žiadny program pozerať. Vie te niekto poradiť čo s tým?
Pri vypnutom prijímači vybrať a zase vložiť kartu.Ak neide ani TA3 tak je pohnutá parabola.STV 1 ide iba s kartou.
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Fero11 Pozri príspevok
Musis pockat na EMM zapisy. Cez menu (v openboxe) by sa malo dat pozriet niekde na zapisy na karte (info o karte a pod ...) mal by tam byt vypisany kanal a datum od kedy do kedy mas na neho zapis.
Receivery openbox poznam len s pocutia, ale predpokladam, ze mas v openboxe taky firmware, ktory prepusta na kartu zapisy (respektive nema bloker). Receivery takehoto typu zvyknu mat citacku conax embedded, cize dokazu citat len conax karty. Vhodnou upravou firmwaru sa z tejto citacky stane uni citacka, ktora si poradi s hocijakou neparovanou kartou.
Dalsi problem moze byt v tom, ze skylink zacal vydavat nove ICE karty, ktore nefunguju vo vsetkych citackach
Problem moze byt aj v tom, ze niesi na spravnej druzici. Overis si to tak, ze skusis naskenovat druzicu a napr. typicky program, ktory je na 23,5 je Noe TV http://www.lyngsat.com/astra23.html Ak ti ten program pojde, tak si spravne.
Odporucil by som ti prekonzultovat to na http://www.openboxforum.cz/ alebo na http://www.ab-forum.info/ ak si nedas rady, tak jedine vyhladat nejakeho sat technika
V menu treba CI rozhranie nastaviť na CRIPTOWRKS.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ako som pisal, openboxy nepoznam, ale ano v CI nastav cryptoworks.
Karticku mas urcite taku modru a mas na nej napisane ICE co znamena Irdeto Cryptoworks embedded, takze mala by fungovat v moduloch cryptow... aj irdeto
Spomenul som aj, ze openbox z vyroby sa dodava zrejme s citackou conax (ale niesom si na 100% isty) takze niekto ti ten firmware musel flashnut aby ti tam fungovala aj skylink karta.
Skus sa pozriet na tie zapisy. Este som zabudol, problem by mohol byt aj v tom, ze mas naopak kartu, videl som prijimace, kde sa karta dava cipom smerom hore, ale v niektorych smerom dole, tak to vyskusaj.
Nechaj to zapnute napr. na STV1 nejakych 10-20 min mozno aj dlhsie, ono ti to mozno naskoci
Naposledy upravil Fero11 : 21.08.10 at 09:15
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Fero11 Pozri príspevok
Musis pockat na EMM zapisy. Cez menu (v openboxe) by sa malo dat pozriet niekde na zapisy na karte (info o karte a pod ...) mal by tam byt vypisany kanal a datum od kedy do kedy mas na neho zapis.
Receivery openbox poznam len s pocutia, ale predpokladam, ze mas v openboxe taky firmware, ktory prepusta na kartu zapisy (respektive nema bloker). Receivery takehoto typu zvyknu mat citacku conax embedded, cize dokazu citat len conax karty. Vhodnou upravou firmwaru sa z tejto citacky stane uni citacka, ktora si poradi s hocijakou neparovanou kartou.
Dalsi problem moze byt v tom, ze skylink zacal vydavat nove ICE karty, ktore nefunguju vo vsetkych citackach
Problem moze byt aj v tom, ze niesi na spravnej druzici. Overis si to tak, ze skusis naskenovat druzicu a napr. typicky program, ktory je na 23,5 je Noe TV http://www.lyngsat.com/astra23.html Ak ti ten program pojde, tak si spravne.
Odporucil by som ti prekonzultovat to na http://www.openboxforum.cz/ alebo na http://www.ab-forum.info/ ak si nedas rady, tak jedine vyhladat nejakeho sat technika
Pri Skylinku je EMM prd platne, lebo zapisom sa ulozi platnost kanalu "od - do", takze ak zablokujes zapisy, tak sa nebude dat pozerat vobec nic. A ked zapis povolis, tak sa Ti sice aktivuje rozsirena ponuka (na 2 mesiace), ale zaroven sa zapise aj koniec platnosti

Ale aspon tu je pekne vidiet, kto fical nelegalne na DIGI
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

EMM sa na kartu musi zapisat, lebo potom moze prd pozerat. Ak by tam bol napr bloker, tak sa na kartu nic nezapise.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať