Zavrieť

Porady

storno zájazdu

ahoj, neviete mi prosim poradit? objednala som si maliom zajazd tesne pred koncom otvaraich hodin CK, uz aj s podpisom preskenovanym, ale do hodiny som ho musela zrusit- zavolala som na ich infolinku, kde mi povedala pani ze ok, rano to povie slecnam pracovnickam, na co som este vzapati poslala aj mail priamo pracovnicke CK.
o tyzdnen mi prisiel mail, ze ci sa mozu spytat na dovod zrusenia, nakolko tam bol podpis preto mi mozu uctovat storno poplatok (pritom som ale nic nezaplatila). stretli ste sa uz s podobnou situaciuo? myslite ze to mozu vymahat nejako sudne alebo tak??
viem ze tam podpis bol tak asi mozu nieco vymahat, len ked sa to vsetko udialo v priebehu hodiny...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraM je offline (nepripojený) VieraM

    VieraM
    Podmienky zrušenia a storno poplatkov máš v zmluve, ktorú ti asi následne poslali mailom. Takže si prečítaj a podla toho sa riaď.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Bobooo Pozri príspevok
    ahoj, neviete mi prosim poradit? objednala som si maliom zajazd tesne pred koncom otvaraich hodin CK, uz aj s podpisom preskenovanym, ale do hodiny som ho musela zrusit- zavolala som na ich infolinku, kde mi povedala pani ze ok, rano to povie slecnam pracovnickam, na co som este vzapati poslala aj mail priamo pracovnicke CK.
    o tyzdnen mi prisiel mail, ze ci sa mozu spytat na dovod zrusenia, nakolko tam bol podpis preto mi mozu uctovat storno poplatok (pritom som ale nic nezaplatila). stretli ste sa uz s podobnou situaciuo? myslite ze to mozu vymahat nejako sudne alebo tak??
    viem ze tam podpis bol tak asi mozu nieco vymahat, len ked sa to vsetko udialo v priebehu hodiny...
    V priebehu tej hodiny ti mohli stihnúť rezervovať zájazd u operátora zájazdu, čím sa zaviazali obsadiť dané miesto. Tým aj im mohli vzniknúť náklady. Darmo, raz keď má cestovka určené stornopoplatky, tak si treba rozmyslieť, či podpíšeš objednávku. A keď raz podpíšeš, tak tak sa nečuduj....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.