Zavrieť

Porady

Odpisy

Som zaciatocnik v PU a zistila som zial az teraz ze som dala do uctovnictva v roku 2008 miesto uctovnych danove odpisy majetku. Moze mi niekto poradit ako sa to da dat do poriadku bez dodatocneho danoveho priznania, budem velmi vdacna za kazdu radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ergo Pozri príspevok
    Som zaciatocnik v PU a zistila som zial az teraz ze som dala do uctovnictva v roku 2008 miesto uctovnych danove odpisy majetku. Moze mi niekto poradit ako sa to da dat do poriadku bez dodatocneho danoveho priznania, budem velmi vdacna za kazdu radu
    korekciou odpisového plánu dlhodobého majetku účtovnej jednotky od roku 2009....

    ergo je offline (nepripojený) ergo

    ergo
    cize budem teraz ponizovat uctovne odpisy o sumu ktora mi prevysuje uctovne odpisy z roku 2008 do vyrovnania, dobre to chapem??

    kankai je offline (nepripojený) kankai

    kankai
    Dobry den,možem urobit odpisy za rok 2009 len za alikvotnu cast roku a nehnutelnosti kedze z odpisovanej nehnutelnost sa vo februari 2009 časť predala?Alebo nie je vobec narok na odpisy?
    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.